Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozdzielacz antentowy mini jack, gdzie kupić?


strzelcu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

Od niedawna jestem posiadaczem A4 B6 2002r i jak kupowałem samochód z kratki nawiewu wystawały 2 kable: mini usb do ładowania i wtyk jack 2.5. Z zamianą wtyku ładowarki do micro usb sobie poradziłem przelutowując inne wejście natomiast chciałbym zamienić jack 2.5 na 3.5. Wystający kabel z jackiem 2.5 wychodzi z rozdzielacza antenowego jak na zdjęciu. Pytanie gdzie to dostać bo na alledrogo nie ma albo nie wiem co wpisać żeby znaleźć. Rozdzielacz wpięty jest do gniazda anteny w radiu, z drugiej strony wychodzi z niego gniazdo do którego wpięta jest normalna antena oraz wychodzi również kabel z jackiem 2.5 (fabrycznie). Ponieważ ciężko znaleźć przejściówkę która mieściłaby mi się do uchwytu na telefon chciałem wykorzystać kabel z końcówką 3.5. Chciałem przelutować jacka 3.5 z dostępnego kabla, ale ten w rozdzielaczu ma inną budowę - żyła otoczona izolacją z tworzywa, a wokół izolacji oplot z miedzianej żyłki, a wszystkie kable jack 3.5 które miałem posiadały 3 kolorowe żyłki stykające się wewnątrz gumowego oplotu. Generalnie to kabel 2.5 przeciąłem i widząc że nie poradzę z łączeniem z innym kablem polutowałem go z powrotem i zaizolowałem, ale obawiam się że nie zadziała jak należy. Zamówiłem jedyną dostępną przejściówkę jack 2.5 na 3.5 i będę sprawdzał. Nie mam też odtwarzacza na jacka 2.5 żeby sprawdzić jak i czy to działa. Samochód sprowadzony więc właściciela też nie zapytam. Ktoś się spotkał z takim urządzeniem?

20180721_180633.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...