Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kat wtrysku 2.0 tdi BRD


Masmix1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy mógł by mi ktoś napisac jaki powinien być kąt wtrysku dla mojego silnika ? Aktualnie posiadam 1,17 czy to nie jest za dużo? Wyczytałem gdzieś w internecie ze dla tego motoru dobry jest na minusie, czy mógł by ktoś mnie oświecić ? Dodam ze sprawdzałem to skanerem viaken 5053 ITS czy jest on wiarygodny? Zamówiłem już kabel do vcds wiec na dniach będę już go posiadał. Pozdrawiam

Edytowane przez Masmix1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś niepożądane objawy jak np. Śmierdzące spaliny, kopcenie, bujanie na wolnych obrotach?? Jeśli nie to jest ok. Ja jestem w fazie testów z kątem właśnie. 

Było +3,7: +1.0: 0.0 i -1.90 I prawdopodobnie wrócę do ustawień +1.0 .

A4 b7 2.0 tdi 170km BRD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego, objawy mAm takie jak piszesz właśnie :) na zimnym telepie spaliny śmierdzą ale Za to nie kopci chyba ze ja tego nie widzę :) czy mógł byś napisac mi w jaki sposób zmienić ten kat? Jestem laikiem w tych sprawach ale oglądałem dużo filmików i mniej więcej wiem jak to zrobić ale nie wiem czy do tego modelu to właśnie tak ma wyglądać. Lubujesz 3 śruby i potem nakładasz klucz na ta środkowa śrubę i po milimetrze przekręcasz :) czy dobrze to napisałem ? Tylko jeszcze nie wiem na którym kole :) tym na samej gorze? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...