Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuki przy puszczaniu gazu


SyrQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę w sprawię problemu z A4 B6 1.8T BEX w quattro. Otóż, po przejażdżce autem około 15-20min zaczynam czuć kopanie/stuki pod autem. Głównie na 1-wszym i 2-gim biegu po puszczeniu pedału gazu. Po jeszcze dłuższej jeździe zaczyna też kopać po prostu podczas przyspieszania na tych dwóch biegach, na wyższych zanika. Co może być przyczyną? Odwiedziłem kilku mechaników, każdy po kolei się poddaje i mówi, że nie wie co to może być. Dodam, że niedawno sprawdzałem całą zawieche, zostały wymienione górne wahacze na przedniej ośce, do tego sprężyny. Potem ustawiona została geometria i zbieżność.  Tak czy inaczej przed wymianą wszystkiego stukowało tak samo. Wiem też, że mam lekki luz na wale napędowym, około 1cm, może troche mniej, aczkolwiek nie wygląda to tak strasznie, bynajmniej nie aż tak by powodowalo to aż takie kopanie. Tak mi się przynajmniej wydaje. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Edytowane przez SyrQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, jak tylko będę miał chwile to sprawdze wszystkie poduchy i dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, poduszki skrzyni, dyfra jak i silnika są w bardzo dobrym stanie, nie są zerwane ani nawet popękane. Tak więc byłbym wdzięczny za kolejne porady gdzie mogę szukać przyczyny. Może nawet u kogoś coś takiego wystąpiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...