Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

delikatne bicie podczas skrętu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam delikatne bicie odczuwalne na kierownicy podczas jazdy i delikatnie skręce w prawo w lewo nie jestem pewien to czuje delikatne bicie na kierownicy. Dodam też że mam problem taki że jak skręce w lewo na max słychać pisk to pewnie pompa. ale mam efekt szurania koła po asfalcie. Całe zawieszeni3 przetrzepane i nic kompletnie. Zbieżność też igla. Opony są nowe. Auto też średnio trzyma się drogi.. Jak myślicie co może być nie tak z autem ? Podczas wolnej jazdy jak manewruje kierownica też dziwnie auto buja. Czyżby przegub ? może lepiej cała poloske wymienić ? Słucham znawców :D Bardzo proszę o pomoc :)

Opublikowano

Załóż na auto inne koła i sprawdź czy to bicie nie zniknie :whistling: :decayed:

Uprzedzam twoje następne stwierdzenie " ale przecież opony nowe są "...

No i co z tego, dzisiaj nawet nowe opony potrafią od razu nadawać się na śmietnik... :P:naughty:

 

Opublikowano

Sprawdź również tarczę hamulcową, czy nie jest zwichrowana. Może być tak że w pewnym miejscu tarcza delikatnie trze o klocek i stąd to szuranie.  

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, wisiel napisał:

Sprawdź również tarczę hamulcową, czy nie jest zwichrowana. Może być tak że w pewnym miejscu tarcza delikatnie trze o klocek i stąd to szuranie.  

tylko jest to szuranie koła takie jakby przeskakiwanie. z kołami było kombinowane

Opublikowano
53 minuty temu, ofikruszon napisał:

tylko jest to szuranie koła takie jakby przeskakiwanie. z kołami było kombinowane

ABS/ESP się włącza ( zaczyna ingerować w toczenie się kół ) ?

Jeżeli tak to sprawdź czy wszystkie opony mają ten sam rozmiar :hi:

A co dokładnie z kołami było robione ?

Tylko szczegółowo poproszę ...:cool1:

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, piotrsob1 napisał:

ABS/ESP się włącza ( zaczyna ingerować w toczenie się kół ) ?

Jeżeli tak to sprawdź czy wszystkie opony mają ten sam rozmiar :hi:

A co dokładnie z kołami było robione ?

Tylko szczegółowo poproszę ...:cool1:

 

nic się nie włącza. Miałem robione amortyzatory KYB po czym zmieniłem sprężyny z 1ba na 1be bo za wysoko stał przód.. I od tego czasu po wymianie amorow tak dziwnie jest. Amory były sprawdzane i wszystko. Koła byly zmianę opony też rozmiary te same nie mam już pomysłów 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.