Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Pierwsze w życiu AUDI :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry.

Otóż chciałbym wam zaprezentować mój nabytek. Jak napisałem w temacie jest to moja pierwsza styczność z tą marką ale wiem jedno, będzie moją do końca :peace:

Marka: AUDI

Model: A4 B5 Avant

Rocznik: 1999

Silnik: 1,9 TDi 110KM AFN

Przebieg: 162 000 (udokumentowany) - z resztą środek też wskazuje małą ilość kilometrów (jestem II właścicielem)

Wyposażenie:

- 4 x elektryczne szyby

- napęd QUATTRO :peace:

- fotele skórzane z elektryczną regulacją

- elektryczne fotochromatyczne lusterka zewnętrzne

- skórzana wielofunkcyjna kierownica

- drewniane wykończenia

- zmieniarka oryginalna 6CD

- podłokietnik

- poduszki z przodu jak i w fotelach

+ wiele innych drobiazgów cieszących oko :):

Fotki:

51997632na4.th.jpg

26815363ul5.th.jpg

18815167mu2.th.jpg

87618031kt4.th.jpg

53030247pj8.th.jpg

Opublikowano

jak na pierwsze :audi: to naprawdę nieźle i do tego :quattro: Gratuluje :hi:

Opublikowano

Bardzo ładna furka, fajne wnętrze, mój ulubiony silnik i do tego w "kłatro" - rewelacja :good:

"Będzie pan zadowolony" :evil:

Opublikowano

bardzo ladne autko, gratuluje wyboru marki :>

Opublikowano

fajna

1.9tdi + Q

Do tego polift

naprawde fajne auto

oby sie dobrze spisywalo

Opublikowano

Dokładnie tak jak mówi Nowak :good: Nic więcej nie trzeba :wink4: Szkoda tylko że foteliki są zwykłe a nie kubełki i jeszcze spryski w zderzaku by się przydały. A tak to ideał :wink4: Zakładaj xenonka w lampy i felga na lato większa :cool1: Gratulacje! :good:

Opublikowano

Bardzo ładna furka, fajne wnętrze, mój ulubiony silnik i do tego w "kłatro" - rewelacja :good:

"Będzie pan zadowolony" :evil:

Pikne auto!!!

Takich jak Ja4rek jest tu więcej :hi: , a na kubły można zawsze wymienić Rafalekx :wink4:

Quattro dopełnia świetny zestawik - gratuluję zakupu :thumbup:

Opublikowano

Piękne autko, ładnie utrzymane i do tego Quattro. Powiem tak, pierwsze i napewno nie ostatnie Audi :naughty::good:

Opublikowano

Ładne autko :) Napęd b. słuszny po czipsie będzie bajeczka :evil: Lakier ładnie utrzymany. Niem wiem czy tak maja te lampy ale te Twoje wyglądają jak funkiel nowka ze sklepowej półki :przebiegly: Skóra pełen fis avant . Super :wink4:

Opublikowano

słuszny wybór

Opublikowano

witam jak wyłączyć webasto w audi A 4 avant 2003rok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.