Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny DŹWIĘK potrzebuje pomocy.


teosaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów. Przejdę od razu do sedna. Od pewnego czasu słyszę dziwny dźwięk dochodzący z przedniej części samochodu (klekot). Jest to audi A4 B6 1.8t 163km 2003r sedan. Dzieje sie to kiedy podjeżdżam pod wzniesienia na lekkim gazie. Na początku myślałem ze gdzieś wydech jest luźny, może jakaś guma sie skończył...  Oglądałem auto od spodu nic nie znalazłem. Wszytko wygląda ok jak na moje ok. Może mieliście podobna sytuacje. Może ktoś będzie wiedział co tę autko boli. Jest to dokuczliwy dźwięk. Chciał bym sie was doradzić zanim oddam auto na warsztat i mnie skasują jak za dobrą Ku&^ę . A może to jakaś drobnostka a może coś poważniejszego.  Dorzucam filmik na którym słychać ten oto klekot. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W golfie miałem kiedyś podobnie jak podjeżdżałem pod górkę, czy ruszałem z 2 przy małych prędkościach i wiem, że to było od skrzyni czy sprzęgła. 

Trzeba szukać, rozpędzić auto, zobczyć, czy na luzie jest podobnie, wyeliminować skrzynie, czy jak sie lekko da hamulec czy słychać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na luzie cisza tak samo jak przy dużych prędkościach. Najczęściej przy więzieniach na małym gazie :( W aucie nie widać różnicy w jeździe ani w mocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, audiaudi napisał:

Sprawdź skrzynię

Znasz może jakiś łatwy sposób na sprawdzenie bez rozbieranie skrzyni?

Edytowane przez teosaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...