Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania z sarnami i inna zwierzyną na drogach


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

To co ja podesłałem to nie wiem czy działa, ale nic od tamtej pory mi nie wskoczyło. Może zbieg okoliczności a może faktycznie to działa, nie potrafię tego udowodnić. Kolega pisał że były nad tym badania w Turbo i stwierdzili że nie działa, ale ja zawsze dmucham na zimne i czy działa czy nie to montuje (przez 10 zl raczej nie zbankrutuje, a może cos pomoże).

To nie jest na baterie, jak jedziesz to gwiżdże wytwarzając jakieś dźwięki niemiłe dla zwierzaków.

W mim przypadku te straszaki nie działały miałem kilka przypadków, że mając je założone przejeżdżałem obok dzikiej zwierzyny stojącej na poboczu. Zdjąłem to ponieważ zachodziła obawa, że jeszcze sam sobie ja nagonię pod koła. Nie ma innej rady jak tylko jechać wolniej i liczyć na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ostatnią zime trafiłem łosia passatem b3 całe szczęście że jechałem 50 bo było jajko na drodze . w aucie zrobiła się tylko rysa na zderzaku (uderzyłem go w tylnie nogi) bo jak by centralnie to maska szyba i dach do naprawy bo łoś jest taki jak koń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...