Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szkoda, przetarcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

Nie spodziewałem się, że będę tutaj musiał pisać, ale stało się.

 

Dzisiaj wjechał we mnie dziadek i mam przetarte prawe nadkole i lusterko. Ubezpieczenie jest w PZU i system wycenił mi na 444.60zł i odrzuciłem to. Teraz będzie pewnie ze mną się kontaktować rzeczoznawca albo korekta wyceny?

Ile realnie za takie dwie szkody powinienem dostać?

dOifHAB.jpg

zxBxSBp.jpg

 

edit: tutaj wycena systemu

Zp1sNdD.png

bPYFbiU.png

Edytowane przez Marcin Lipiński

Opublikowano
17 godzin temu, Marcin Lipiński napisał:

Ile realnie za takie dwie szkody powinienem dostać?

To jest jedna szkoda (zdarzenie), a uszkodzone są dwa elementy. To co nazywasz nadkolem, jest błotnikiem (nadkole to plastikowy element we wnęce błotnika). Przyjęta w kosztorysie stawka rbg jest rażąco zaniżona (profesjonalne warsztaty stosują stawkę z trzema cyframi przed przecinkiem. Ta szkoda powinna być oszacowana na nieco ponad 1 tys zł.

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, hak64 napisał:

To jest jedna szkoda (zdarzenie), a uszkodzone są dwa elementy. To co nazywasz nadkolem, jest błotnikiem (nadkole to plastikowy element we wnęce błotnika). Przyjęta w kosztorysie stawka rbg jest rażąco zaniżona (profesjonalne warsztaty stosują stawkę z trzema cyframi przed przecinkiem. Ta szkoda powinna być oszacowana na nieco ponad 1 tys zł.

Czekam na rzeczoznawcę. Po drugiej wycenie dam znać.

Opublikowano
  • Autor

Mam już wycenę. Blotnik byl juz wcześniej robiony i wygląda to następująco 

7XMnJhg.jpg

 

Q1XgxOR.png

Uczciwa wycena? 

Opublikowano
46 minut temu, Marcin Lipiński napisał:

Uczciwa wycena? 

 

W dniu 24.08.2018 o 11:45, hak64 napisał:

Ta szkoda powinna być oszacowana na nieco ponad 1 tys zł.

 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, hak64 napisał:

 

 

Nawet jeżeli element był juz naprawiany?

Opublikowano

Oczywiście że tak. Wcześniejsza naprawa daje podstawę do zastosowania korekty do ceny elementu zakwalifikowanego do wymiany.  Nie ma i nie może mieć wpływu na koszt lakierowania. Taki warunek spełnia jedynie ujawnienie uszkodzeń nie związanych za szkodą (nie naprawionych rys, korozji, ubytków).

Opublikowano

Smiech na sali za te pieniądze... Ja za seata ibize gdzie babka mi cofajac na parkingu lekko rezneła już kiedys przeorany zderzak prawie 9 stówek dostałem. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.