Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Jakie zawieszenie polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy zastanawiam się jakie zawieszenie zakupić do mojej a4 chodzi mi o obniżenie o jakieś 4cm ale wolałbym gwinta bo zawsze była by możliwość regulacji. Szukam na allegro i niczego takiego niema jak są to do wersji bez quattro niech ktoś mi pomoże i da jakiegoś linka gdzie można kupić cały komplet i pytanie jakiej firmy???

I czym się różni zawieszenie do Q od zwykłego??

Opublikowano

Ośka ma z tyłu ponoć niezniszczalną belkę, a Quattro ponoć wielowahacz (prosze mnie poprawić jeśli nie).

Co do obniżania szukaj samych sprężyn, będzie taniej.

Opublikowano
  • Autor

Taniej będzie na pewno ale nie da się regulować

Dobra a jakie sprężyny polecasz??

Opublikowano

bierz kompletny gwint (ja mam np. weitec hicon tx)

sprezyny obnizajace daja efekt wizualny ale szybciej niszcza amortyzatory

Opublikowano

Wustyle racja, ale zależy wszystko od funduszy.

Ja mam sprężyny LOWTEC, 640zł -35mm

Opublikowano
  • Autor

dobra a cały gwint weiteca ile kosztuje

Opublikowano

Wustyle racja, ale zależy wszystko od funduszy.

Ja mam sprężyny LOWTEC, 640zł -35mm

na dluzsza mete i tak gwint bardziej sie oplaca

czestsza wymiana amortyzatorow (i to wiadomo parami) tez kosztuje

trzeba przeliczyc i wydac raz a dobrze

nie wiem ile kosztuje gwint

www.tomson.com.pl ?

Opublikowano

Kompletny gwint eibacha to wydatek okolo 4 tys, Koni Sport wcale nie taniej. W quattro zawieszenie sprawa droga. Same sprężyny weitec czy eibach to koszt 750-1000PLN.

Opublikowano
  • Autor

Czyli lipa na sprężyny jeszcze bym się szarpnął ale kilka tys za gwinta to nie na moją kieszeń a w dodatku to za stare auto żeby tyle kasy w nie ładować

Opublikowano

No dokladnie mam ten sam kłopot. Miałem kupowac zestaw sprezyn ale wypadly mi wydatki. Ja pokusze sie albo o sprezyny albo o uzywane zawieszenie od S4 z niemiec. Pozdrawiam

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Odświeżę troszkę temacik i mam takie szybkie pytanko mam do wyboru obniżenie 30/30 i 30/20 które lepiej wybrać muszę dziś dostawcy podać i prosił bym o szybką pomoc :notworthy:

Opublikowano

30/20 :good: Przy 30/30 mogło by Ci się puźniej wydawać że przód stoji wyżej :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam kompletną zawieche eibach -30mm jeżdze teraz na 15/60 zimowych i jest rewelka

Opublikowano

obniżaj po równo przód i tył :good:

chcesz żeby ci stał jak polonez ??? :polew:

Opublikowano

podaj mi jaki model zawiechy byś chciał, załatwie taniej

Opublikowano

Ja wyczarowałem od tego typa z allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=901039873 Wiem że zaraz mnie pojedziecie, że firma badziew i wogóle lepiej bym się w to nie pchał ale kto nie sprobuje to nie wiem przynajmniej cena bardzo przyzwoita jak za nowe i niby produkcja germany :rolleyes:

Opublikowano

Ja wyczarowałem od tego typa z allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=901039873 Wiem że zaraz mnie pojedziecie, że firma badziew i wogóle lepiej bym się w to nie pchał ale kto nie sprobuje to nie wiem przynajmniej cena bardzo przyzwoita jak za nowe i niby produkcja germany :rolleyes:

Jeśli na licencji Eibacha to powinno być git :good: Sam sprzedający to uczciwo koleś, kupowałem u niego już kilka rzeczy i zawsze byłem zadowolony. :wink4:
Opublikowano

obniżaj po równo przód i tył :good:

chcesz żeby ci stał jak polonez ??? :polew:

...polonez bish - kopt jak cos odpalisz to :laghing2: :laghing2: :laghing2: ..polonez

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.