Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z odpalaniem 1.8T oraz czy prawidłowo podpiąłem radio?


MJ+

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Odkąd zakupiłem samochód - jakiś miesiąc temu - po około dobie przestoju samochód miał problemy z odpalaniem. Zawsze jakoś tam palił, lepiej lub gorzej. Posiadam w desce Voltomierz, który po przestoju pokazywał zawsze w rejonie 12V. W związku z tym olałem temat, bo odpala. Niestety już tak fajnie nie jest. Wczoraj wymieniłem sobie oryginalne radio Audi Concert na Kenwood KDC-W6527. Niestety dzisiaj pomimo, że napięcie według voltomierza na desce to 12V to samochód nie chce odpalić. Może ktoś miał podobny problem, że pomimo, że wszystko oryginalne i teoretycznie powinno być ok to auto nie chce odpalić i zachowuje się jakby padł akumulator. Nie wiem jak stary jest ten akumulator, może po prostu dokonał żywota. Przy okazji zarzucę zdjęcia jak podłączyłem radio, ponieważ zasadniczo przypiąłem to co pasowało i skoro działa to resztę zostawiłem i planowałem się spytać tutaj. Dodam tylko, że tylne głośniki nie działają. Gdzieś wyczytałem, że tylne głośniki są w tej czerwonej kostce. Przy okazji dajcie znać do czego służą nie podpięte wtyczki. Proszę Was o pomoc.

20180903_152548.jpg

20180903_152557.jpg

20180903_152607.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...