Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T BFB 2004 Q


Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może sprawdzone info na temat wtrysków 430-440 Bosch? Robią je teraz w Chinach, ceny są dobre bo 140-180zl za szt. Tylko czytałem na forach, że 430 nie daja deklarowanej ilosci paliwa, a 440 są czesto podrabiane i można je poznać po podwójnym (uniwersalnym) miejscu na zawleczkę, a widzę że teraz w większości sklepow takie sprzedają. Czyżby faktycznie wszystkie tanie wtryski Bosch to już taki badziew? Nawet @gregor10 wypowiadał się, że jest z nimi sporo problemow.

Druga sprawa, to czytałem, że 440cc będą za długie do BFB i trzeba kombinować z listwą.

Trzecie pytanie... jak jest z używanymi wtryskami? Czy sa to awaryjne urządzenia i czy jest duże ryzyko, że zaraz padną, bo wiadomo, ze chcemy ich użyć do tuningu, więc będą pracować na maksymalnych ciśnieniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie planowane, ale heble na przód już kupione, teraz szukam tyłu 288, więc jak ktoś coś to proszę o info. 

Jeśli ktoś chce 312 i 255 to zapraszam na Pw.

312 są jak nowe przejechały ze 3tyś. po autostradach co widać na zdjeciach, żadnego progu, klocki prawie całe. Tył w połowie żywota. 

IMG_20181005_124936.jpgIMG_20181005_124954.jpgIMG_20181005_125016.jpgIMG_20181005_125027.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że koła też pójdą na sprzedaż choć BV jest tak twarde, ze obawiam się wiekszych, a chciałbym chociaż 18''.

Jeśli, komuś się spodobają i mnie przekona zielonymi to przemyślę ? Narazie nie mają znaków naszych dziurawych dróg a dotąd jeździły po stole w Swiss. Opony w dobrym stanie bo przy Q aż tak się nie zużywają

IMG_20181005_125120.jpgIMG_20181005_125226.jpg

Edytowane przez Diablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś włączyłem po raz pierwszy grzane stołki i okazało się, że siedzisko kierowcy nie grzeje, grzało tylko oparcie. Dzięki schematom i opisom z Elsy udało się wszystko rozebrać i okazało się, że mata boczka w siedzisku była przepalona. dokładne lutowanie i zabezpieczenie przewodu i wszystko działa jak należy. Vag pokazuje temperaturę i wyłącza się po osiągnięciu zadanej. Zobaczymy jak długo wytrzyma taka regeneracja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem u naszych kolegów zegary z kolorowym FISem, maty grzewcze tylnej kanapy ze sterowaniem oraz mgiełkowe spryski, więc będzie co robić :decayed:

Zna ktoś kogoś w Łodzi lub okolicach, kto przewaliłby immo itd w zegarach? Do Galetto trochę daleko a na 3 dni nie mogę unieruchomić auta żeby załatwić to wysyłkowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2018 o 10:33, Diablo napisał:

Zakupiłem u naszych kolegów zegary z kolorowym FISem, maty grzewcze tylnej kanapy ze sterowaniem oraz mgiełkowe spryski, więc będzie co robić :decayed:

Zna ktoś kogoś w Łodzi lub okolicach, kto przewaliłby immo itd w zegarach? Do Galetto trochę daleko a na 3 dni nie mogę unieruchomić auta żeby załatwić to wysyłkowo. 

Gdzie udało Ci się kupić kolor licznik do PB, co spoglądam na dział Giełdy to same Diesle :( 

Co do wtrysków miałem używki 320cc teraz 370cc i żadnych problemów.

Co do turbo i przeróbek serii z BFB na hybrydę to pisz, przerabiałem już ten temat i też jestem z łodzi :) 

Edytowane przez Bknz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bknz napisał:

Gdzie udało Ci się kupić kolor licznik do PB, co spoglądam na dział Giełdy to same Diesle :( 

Co do wtrysków miałem używki 320cc teraz 370cc i żadnych problemów.

Co do turbo i przeróbek serii z BFB na hybrydę to pisz, przerabiałem już ten temat i też jestem z łodzi :) 

Pisz do @rafi10612 on miał kolorowy zegar do benzyny ale chyba z 2002r. Ja wyhaczylem niechcianego przez nikogo rodzynka z literą E który został przełożony z cabrio do zwykłej obudowy bo kolega z forum zmieniał zegar na S4.

Edytowane przez Diablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...