Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak gorącego nawiewu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam problem z ogrzewaniem w audi a4 b5 1.8T 1996r

węże do nagrzewnicy gorące i też zauważyłem że ubywa mi płyn chłodzący ze zbiornika

jaka może byc tego przyczyna ?

 

posiadam klimatronik

 

Opublikowano
19 godzin temu, majami112 napisał:

Witam,

mam problem z ogrzewaniem w audi a4 b5 1.8T 1996r

węże do nagrzewnicy gorące i też zauważyłem że ubywa mi płyn chłodzący ze zbiornika

jaka może byc tego przyczyna ?

 

posiadam klimatronik

 

Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą. Poszła na wodnym i pali płyn, mocno dymi na biało?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.09.2018 o 09:14, Brzeziak napisał:

Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą. Poszła na wodnym i pali płyn, mocno dymi na biało?

na biało nic nie dymi, dzisiaj zauważylem wyciek prawdopodobnie z chlodnicy, ma to jakies znaczenie ?

Opublikowano

Może się zapowietrzać, może być zapchana nagrzewnica, albo wygłuszenie klap już nie istnieje.

Opublikowano

A silniczki klap chodzą ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.09.2018 o 15:38, jacek70 napisał:

A silniczki klap chodzą ?

tak, a przynajmnie jest słychac

 

W dniu 14.09.2018 o 14:48, mszark napisał:

Może się zapowietrzać, może być zapchana nagrzewnica, albo wygłuszenie klap już nie istnieje.

słyszałem by odpowietrzyc wystarzy lekko sciagnac waż z lewej strony, prawda ?

Opublikowano

Chodziło o ten Twój wyciek przy chłodnicy, że przez to może się zapowietrzać. Możesz spróbować odpowietrzyć zsuwając ten wąż z lewej(ten z dziurką). Jak to nie pomoże, a pompa wody jest ok, to pozostaje przyjrzeć się wygłuszeniu na klapach (u mnie letnie dmuchało na szybę,  a z kratek po środku i na nogi leciało zimne), ale tu od groma zabawy, trzeba deskę ściągać. Na forum znajdziesz film z wymiany nagrzewnicy, możesz obejrzeć jak się dobrać do klap.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, mszark napisał:

Chodziło o ten Twój wyciek przy chłodnicy, że przez to może się zapowietrzać. Możesz spróbować odpowietrzyć zsuwając ten wąż z lewej(ten z dziurką). Jak to nie pomoże, a pompa wody jest ok, to pozostaje przyjrzeć się wygłuszeniu na klapach (u mnie letnie dmuchało na szybę,  a z kratek po środku i na nogi leciało zimne), ale tu od groma zabawy, trzeba deskę ściągać. Na forum znajdziesz film z wymiany nagrzewnicy, możesz obejrzeć jak się dobrać do klap.

powietrze dmucha letnie, obojetnie czy na szybe czy na nogi czy też na srodku... nie powiedziałbym że leci zimne 

a pompa wody jakie ma za zadanie, jak moge rozróżnic uszkodzona od dobrej ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jakby ktoś poszukiwał, znalazłem rozwiązanie brak gorącego nawiewu, zasyfiona nagrzewnica ;)

poniżej przedstawiam jak to rozwiązac

https://mechanikwgarazu.blogspot.com/2018/10/pukanie-nagrzewnicy-audi-a4-b5-18-turbo.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.