Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi iceman - Kille !!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez bym chetnie tego killa zobaczyl :wink:

Opublikowano

No Ice pieknie, czekamy na filmik :twisted:

Opublikowano
Ice jak chcesz to ci udostepnie ftpa i bedziesz mogl szybciutko wlozyc filmiki :)

nawet niewiem oczym ty piszesz :question: ale napisz mi na pw o co chodzi to wrzuce jak zrozumie :rotfl:

Opublikowano
objechało mnie Tipo Turbo
:eek: mają ludzie fantazje
Opublikowano

mam kukurydzę i czekam na film :biggrin:

Opublikowano
objechało mnie Tipo Turbo
:eek: mają ludzie fantazje

Pogoogluj bo ten wynalazek jest gdzieś w sieci..

jaki tam jest silnik, bo jest jakiś fiacik o też sporej mocy 1.4..

Opublikowano
jaki tam jest silnik, bo jest jakiś fiacik o też sporej mocy 1.4..

Uno Turbo, to tez jezdzi niekiepsko.

Opublikowano
jaki tam jest silnik, bo jest jakiś fiacik o też sporej mocy 1.4..

Uno Turbo, to tez jezdzi niekiepsko.

to tipo było robione na 1/4 mili akurat :biggrin:

no to jest ... :rotfl:

http://video.google.pl/videoplay?docid=1081975156182287061&hl=pl

Opublikowano

no Ice nieźle ...ale jest jedno " Ale " ...gdzie znów fajny komentarz ... :lol::lol: hehe.. chciałbym zobaczyć jak objeżdżasz jakąś M ..:) może M3... M5 :P albo M6 hehe

Opublikowano
no Ice nieźle ...ale jest jedno " Ale " ...gdzie znów fajny komentarz ... :lol::lol: hehe.. chciałbym zobaczyć jak objeżdżasz jakąś M ..:) może M3... M5 :P albo M6 hehe

Z Corvetką turbo wrzucam na google ja dopiero zaczynam zabawe w kreski ........

Opublikowano
ja dopiero zaczynam zabawe w kreski ........

ale dobrze zaczynasz... tak trzymaj :)

Opublikowano

Gratki za pieknego killa :twisted: A co do Una Turbo - dostalem baty od takiego w Rzeszowie w tamtym tygodniu,wlasciciel serwisu w ktorym serwiswalem Alfe mial taki (1.4, 140KM) . Franca tak cichociemnie wygladala, a odstawil mnie totalnie :eek:

Opublikowano
Gratki za pieknego killa :twisted: A co do Una Turbo - dostalem baty od takiego w Rzeszowie w tamtym tygodniu,wlasciciel serwisu w ktorym serwiswalem Alfe mial taki (1.4, 140KM) . Franca tak cichociemnie wygladala, a odstawil mnie totalnie :eek:

ten co mnie objechał miał 400 km 600 kg ważył :biggrin:

Opublikowano

bardzo miło się ogląda :wink:

to prawda , sam niewierze tak gładko poszło :biggrin:

Opublikowano

No pieknie pieknie :twisted:

Opublikowano

Gratki,

wiele to z niego nie zostalo.

Opublikowano

Kto następny do odstrzału ? :>

Opublikowano

Ice gratuluje :twisted:

obstawiam, że to nie była "S-ka" :question::wink:

Opublikowano

to się nazywa zwycięstwo :rotfl: Gratulacje!!! :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.