Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi iceman - Kille !!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świetne :a4fan:

Opublikowano

Extra :twisted:

Opublikowano

Ladnie ICE, lepiej nawet niz na lotnisku na spociku, no i BMW-ka miala dupsko skopane, a to juz cos :lol:

Opublikowano

ładnie Ice.. masakra ..zrobiłeś z niego miazge hehe ...

Murzyn napisał/a:

rewelka...brakowalo tylko slynnego komentarza "o k...a tam jest stop" :rotfl:

to brzmialo inaczej

o .. k.tam jest stop???eee nie zauwazylem :rotfl:

śmiejcie się, śmiejcie... :bicz: trzeba było czuć to co ja czułem wtedy :lol::lol:

Opublikowano
ładnie Ice.. masakra ..zrobiłeś z niego miazge hehe ...

rewelka...brakowalo tylko slynnego komentarza "o k...a tam jest stop" :rotfl:

to brzmialo inaczej

o .. k.tam jest stop???eee nie zauwazylem :rotfl:

śmiejcie się, śmiejcie... :bicz: trzeba było czuć to co ja czułem wtedy :lol::lol:[/quote

wiem co czułeś, ja filmowałem, a miałem miękie nogi :exclaim:
Opublikowano

ile ta beta ma kucorów .... :question:

Opublikowano
ile ta beta ma kucorów .... :question:

Z tego co pamiętam to 326KM i 490Nm

Opublikowano
Z tego co pamiętam to 326KM i 490Nm

To w seri, chyba mu seri nie trzymała :bicz::audi: górą tak trzymać

Ale gość się musiał spienić.hehehhhe :rotfl:

Opublikowano
Z tego co pamiętam to 326KM i 490Nm

To w seri, chyba mu seri nie trzymała :bicz::audi: górą tak trzymać

Ale gość się musiał spienić.hehehhhe :rotfl:

:quattro: góra .... :twisted:

Opublikowano
Hugo napisał/a:

Z tego co pamiętam to 326KM i 490Nm

To w seri, chyba mu seri nie trzymała :bicz::audi: górą tak trzymać

Ale gość się musiał spienić.hehehhhe :rotfl:

może i trzymała ale napewno jest o wiele cięższa.. i dlatego dostała baty... hehe i dobrze jest udowadniać takim ludzią co to jest Audi :)

Opublikowano

dane fabryczne 2300 kg 6.3 do setki

moja 1800 kg 5,9 do setki

no to niemiała szans , ale figury łapał na mieście i został sprowadzony na ziemie :rotfl::quattro:

Opublikowano
dane fabryczne 2300 kg 6.3 do setki

:eek: strasznie ciezka ta bejca ....

Opublikowano
strasznie ciezka ta bejca ....

w koncu 5l silnik tez wazy :wink:

Opublikowano
ile ta beta ma kucorów .... :question:

zależy który rok , były 3 rodzaje

850 Ci M73 B54 5379 cm 1994-1999 r 240 KW

850 CSi S70 B56 5576 cm 1992-1997 r 280 KW

850 i M70 B50M 4988 cm 1989-1995 r 220 KW

Opublikowano

heh.... no tak jest czym tu sie podniecac ze bmw 15 letnie nie dalo rady 2 letniemu audi.Uwazam ze bmw jest ciut lepsze od audi choc jakos wykonania jest na podobnym poziomie.Wlasciwosci jezdne jak dla mnie ma o niebo lepsze bmw-mowie o wersje audi z napede na przod.Quattro jeszcze nie mialem wiec ciezko mi sie wypowiadac

[ Dodano: 20-03-2007, 00:19 ]

pozatym od csi juz bys dostal baty wiec nie wiem czy te twoje audi jest takie za***iste skoro jeden z topowych modeli dostalby baty od 15 letniej bmki :lol:

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 20-03-2007, 00:25 ]

kolego przeczytaj najpierw regulamin!!

Opublikowano

Iceman pokazałem ten filmik kumplowi który jest pasjonatem bmw i chyba przejdzie na "dobrą stronę mocy" haha , pieknie to zrobiłeś , na jakimś zlocie przewieziesz mnie co?? :rotfl:

Opublikowano
no tak jest czym tu sie podniecac ze bmw 15 letnie nie dalo rady 2 letniemu audi

:rotfl::rotfl::rotfl: ICEMAN, kiedy zmieniles fure na 2 letnia?? nic sie nie przyznales :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

No jak kiedy czas wszystko zmienia , Murzynek nie wiesz!! ale polewa z tego tekstu!! Iceman oszukuje wydział komunikacji hahaha :bicz:

Opublikowano

kolego tomasz86, smiale wypowiedzi tu wyglaszasz. po pierwsze to naprawde nie masz zielonego pojecia co Ice ma za autko a po drugie to ty chyba forum pomyliles.

Opublikowano

upssss wpadka.Nie zauwazylem ze audi to rocznik 1997 :biggrin: .Mimo wszystko bmw bedzie zapewne o okolo 5 lat starsze niz to audi, w bmce zapewne nic nie jest przerabiane.Z wyzej napisane wypowiedzi podtrzymuje ze mimo wszystko porownanie wlasciwosci jezdnych audi z napedem na jedna os z bmw ma sie na korzysc dla bmw

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 20-03-2007, 01:19 ]

kolego, ja dalej podtrzymuje swoja prosbe o zapoznanie sie z regulaminem, pozniej beda juz ostrzezenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.