Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi iceman - Kille !!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dziekuje wszystkim za dobre słowa :biggrin: :biggrin:

nie ma za co

stawiasz kolejkę Obrazek dla wszystkich

jeszcze po twojej nie zwr.... :rotfl::rotfl::rotfl:

[ Dodano: 21-03-2007, 20:17 ]

Ile tam masz mocy pod maseczka i w co ceujesz po kolejnych modach ?

Czy może silnika nie tykałeś kijem przez rękawice.. ?

niewiem , powinienem mieć 318 KM po chipie MTM ale V-tch schamował mnie na 230 KM w nie moge uwierzyć :question::wink:

jedyne co narazie zrobie to interculery większe które mam i czekają na montaż

zamało wiedzy mam na temam rezania ale cały czas zbieram informacje i cos napewno wymyśle :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

corvetta jechała chyba na ręcznym :lol:

V-tch schamował mnie na 230 KM w nie moge uwierzyć

Iceman pojedź dla porównania na inną hamownię i będziesz wiedzał wszystko :wink:

Opublikowano

rozmawiałem z V-techem bo zamirzam kupic Hamownie i zjąć sie profesjonalnym tuningiem mechanicznym i elektronicznym i sam się bede hamował ha ha ha :rotfl:

Opublikowano
zamirzam kupic Hamownie

wtedy będziesz miał tyle kucy, ile Ci się zamarzy :biggrin:

Opublikowano
zamirzam kupic Hamownie

wtedy będziesz miał tyle kucy, ile Ci się zamarzy :biggrin:

dokładnie , i wykresy jak się patrzy :rotfl:

Opublikowano

Iceman, twoje auto tak jeździ jak wygląda. Piękne kile. :audi::quattro: Brawo

Opublikowano
Iceman, twoje auto tak , jeździ jak wygląda. Piękne kile. :audi::quattro: Brawo

dzieki :biggrin:

Opublikowano

ja również gratuluję, od razu widać że takie rezultaty powoduje pasja do Audi ;)

Opublikowano

pogratulować! Szkoda, że mój klekocik tak nie lata :cry::rotfl:

Opublikowano

podziekowac podziekowac :rotfl::audi::quattro:

Opublikowano

Iceman, czekam na nowe filmiki, bo ladnie sie oglada jak kilujesz i :a4fan: rulez :biggrin:

Opublikowano

już niedługo ustawiam sie na kreske zobaczymy co z tego wyjdzie ,,,, :biggrin:

Opublikowano
już niedługo ustawiam sie na kreske zobaczymy co z tego wyjdzie ,,,, :biggrin:

z czym ?? :lol:

Opublikowano

subaru 220 km , audi S8 i ( Porsche leci z niemiec ale jeszcze niewiem jaki model bo koles powiedział ze wciągnie mnie nosem bo to ten od BMW 850 zobaczymy jak przyjedzie ) :rotfl:

Opublikowano

Hehe, sie zdenerwowal cos ?? :rotfl: Zmienie temat moze na Kille Iceman-a ?? :twisted: Ty masz serie czy cosik robione ??

Opublikowano
Hehe, sie zdenerwowal cos ?? :rotfl: Zmienie temat moze na Kille Iceman-a ?? :twisted: Ty masz serie czy cosik robione ??

mam chipsa MTM na 318 ,ale po odchudzeniu i wywaleniu katów to naprawde wkreca sie niesamowicie musze poleciec na wage i zobaczyc ile teraz waży :rotfl:

Opublikowano
wojtas-audi napisał/a:

Hehe, sie zdenerwowal cos ?? :rotfl: Zmienie temat moze na Kille Iceman-a ?? :twisted: Ty masz serie czy cosik robione ??

mam chipsa MTM na 318 ,ale po odchudzeniu i wywaleniu katów to naprawde wkreca sie niesamowicie musze poleciec na wage i zobaczyc ile teraz waży

No to ladnie ladnie :twisted: Czekamy zatem na starcia :bicz:

Opublikowano

jestes moim nowy Idolem .IceMan KinG Street Chellenge.pozdrawiam

Opublikowano

hehe no pieknie Ice...

ale dobrze ze tak nisko latasz..bo jazda tego nazwac nei mozna :twisted:

Opublikowano

Ice to bedzie nowa S8? to V10? oj to moze byc ciezka. mialem przyjemnosc jezdzic yakim cackiem. mmhhhhhhh......

[ Dodano: 24-03-2007, 11:11 ]

a tu macie pare fotek jak wygladala:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1953144436418c56.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01a8aa150439b8c1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d196a86227947751.html

postaram sie pozniej jeszcze taki mali filmik wrzucic jak to cacko brzmi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.