Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi iceman - Kille !!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowa S8 zmierzona g-techem - 4.7s do setki czyli w rzeczywistosci jakies setne ponizej 5s... ciekawy pojedynek moglby z tego byc. bo stara S8 pewnie objedziesz bez problemu :)

Iceman, a moze pomyslalbys nad swapem na takie 5.2 V10 do swojej A4? :eek:

w tym roku nowa S8 ma scigac sie na 1/4 mili...

Opublikowano
4.7s do setki

Strzelane było z hebla czy normalny start ? Bo to duża różnica w Tip .

Ice a ty sie Gtechem bawiłeś ?

Opublikowano
4.7s do setki

Strzelane było z hebla czy normalny start ? Bo to duża różnica w Tip .

Ice a ty sie Gtechem bawiłeś ?

własnie sie mocno zastanawiam bo niewiem który kupic

:biggrin:

[ Dodano: 24-03-2007, 13:31 ]

Iceman, a moze pomyslalbys nad swapem na takie 5.2 V10 do swojej A4?

nie ja niechce nic w niej robic , juz mam dosyc pompowania kasy :twisted:

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::wink:

Opublikowano

[ Dodano: 24-03-2007, 13:31 ]

Iceman, a moze pomyslalbys nad swapem na takie 5.2 V10 do swojej A4?

nie ja niechce nic w niej robic , juz mam dosyc pompowania kasy :twisted:

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::wink:

Ice a moze jednak, posluchaj jak to cacko ryczy :wink:

http://video.google.pl/videoplay?docid=4734148704120485570

rs6 lepiej ryczy , masakra dzwiek :biggrin:

Opublikowano

[ Dodano: 24-03-2007, 13:31 ]

Iceman, a moze pomyslalbys nad swapem na takie 5.2 V10 do swojej A4?

nie ja niechce nic w niej robic , juz mam dosyc pompowania kasy :twisted:

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::wink:

Ice a moze jednak, posluchaj jak to cacko ryczy :wink:

http://video.google.pl/videoplay?docid=4734148704120485570

rs6 lepiej ryczy , masakra dzwiek :biggrin:

no nie wiem. mialem orzyjemnosc slyszec oba na zywo (niestety "tylko" S8 jezdzilem) i dzwiek z 10 garow wydawal mi sie lepszy. filmik nie do konca oddaje jak to live brzmi naprawde .

Opublikowano

niema sie co sprzeczac mi sie i tak Rs6 bardziej podoba dzwięk :biggrin:

Opublikowano

rs6 lepiej ryczy , masakra dzwiek :biggrin:

No miałem okazje dzisiaj posłuchac live , a nawet się przejechać ale tylko w roli pasażera , poprostu kosmos 520 KM przyspieszenie szook w fotel wciska niesamowicie, dżwięk kosmiczny. Niebęde dzisiaj chyba spał :eek:

Opublikowano

rs6 lepiej ryczy , masakra dzwiek :biggrin:

No miałem okazje dzisiaj posłuchac live , a nawet się przejechać ale tylko w roli pasażera , poprostu kosmos 520 KM przyspieszenie szook w fotel wciska niesamowicie, dżwięk kosmiczny. Niebęde dzisiaj chyba spał :eek:

No właśnie i otym pisałem masakraaaaaaaaaaa dzwiek RS6

Opublikowano

rs6 lepiej ryczy , masakra dzwiek :biggrin:

No miałem okazje dzisiaj posłuchac live , a nawet się przejechać ale tylko w roli pasażera , poprostu kosmos 520 KM przyspieszenie szook w fotel wciska niesamowicie, dżwięk kosmiczny. Niebęde dzisiaj chyba spał :eek:

No właśnie i otym pisałem masakraaaaaaaaaaa dzwiek RS6

ten bulgot jest piorunujący szczególnie jak dostaje kopa - ach można by pół nocy siedzieć i słuchac tego dźwięku :biggrin:

Opublikowano

520 KM wow :eek: a w jaki sposob wyciagnol tyle kucy? czy to jest taki czarny Avant? na rejestracjach OK?

[ Dodano: 24-03-2007, 16:44 ]

a tak poza tym moze jakis nowy watek by sie przydalo otworzyc bo tu troche smiecimy.

Opublikowano
a tak poza tym moze jakis nowy watek by sie przydalo otworzyc bo tu troche smiecimy.

właśnie :twisted: :twisted: :wink:

Opublikowano
520 KM wow :eek: a w jaki sposob wyciagnol tyle kucy? czy to jest taki czarny Avant? na rejestracjach OK?

Czarny sedan 03 rok niedługo pewnie na OK - koniec OT :twisted:

Opublikowano
Strzelane było z hebla czy normalny start ? Bo to duża różnica w Tip .

tego niestety nie wiem...

pozwole sobie dodac troche w ramach OT - nie slyszalem jeszcze piekniejszego dzwieku niz ryk silnika polaczony z sykiem kompresora w SL65 AMG...

Opublikowano
Strzelane było z hebla czy normalny start ? Bo to duża różnica w Tip .

tego niestety nie wiem...

pozwole sobie dodac troche w ramach OT - nie slyszalem jeszcze piekniejszego dzwieku niz ryk silnika polaczony z sykiem kompresora w SL65 AMG...

panowie koniec OT zrobic temacik "najładniejszy dzwiek " :twisted:

Opublikowano
520 KM wow :eek: a w jaki sposob wyciagnol tyle kucy?

4.2 V8 BITURBO chyba wszystko jasne :cool:

Sorrki za OT

Opublikowano

dzisiaj byłem na kresce z Porsche carrera II 350 KM i pierwszą kreske pozamiatałem gościa ale nastempe dostawałem baty jakby Lala straciła moc , ale w sumie to Porsche zapier.... Filmik sie ładuje z przejazdu pierwszego w którym lala pozamiatała Porsche ...hi hi hi .Ale wiem że musze jednak zacząć dłubac w niej żeby miała z 550 KM bo jest zaciężka do swoich 318 KM ..... pozdrawiam :quattro:

Opublikowano
wiem że musze jednak zacząć dłubac w niej żeby miała z 550 KM

Będzie rakieta :eek:

Opublikowano

lece dzisiaj na lotnisko bo maja sie ciac grubasu ,RS4 510 Km , BMW 430KM ,Porsche Carrera II 350 KM , BMW 850 326KM i wiele innych, bedzie dobra imprezka :rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.