Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi iceman - Kille !!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sie stało że dostawałes baty? Lala zawiodła, czy koleś sie nauczył jeździć prosiakiem po pierwszej kresce ??

Opublikowano

Ale pierwszym razem wygral i to sie liczy :twisted:

Opublikowano

Aż dziwne że dostałeś baty za drugim razem

Opublikowano

tez jestem w lekkim szoku ze pózniej przegrałeś :eek: wyglądało to podobnie tak jak z tą corveta czyli jakby na pół ręcznego jechali :rotfl::rotfl:

Opublikowano

dla mnie prosiak spóźnił grubo start (albo ice miał falstart)....

a co to za auto na końcu się pojawia na drodze ? safety car ?? :rotfl:

Opublikowano
dla mnie prosiak spóźnił grubo start (albo ice miał falstart)....
nie ma innego wytłumaczenia, skoro póżniej nie było juz tak ładnie.
Opublikowano

panowi pierwsza kreska , porostu zamroziłem IC do -20-30 freonem hi hi hi efekt był widoczny potem poprostu juz niejechała , chciałem zobaczyc efekt i był piorunujacy ale fakt faktem porschawka wymiotła wszysto co było do wymiecenia na lotnisku razem z M-kami i cienkimi z silnikiem civika .

No ale zaliczyłem kreske z S8 4 razy na lotnisku i pozamiatałem S-ke filmik wgrywam :rotfl::rotfl:

[ Dodano: 25-03-2007, 18:39 ]

dla mnie prosiak spóźnił grubo start (albo ice miał falstart)....
nie ma innego wytłumaczenia, skoro póżniej nie było juz tak ładnie.

jednak jest hi hihi :rotfl::rotfl:

Opublikowano
jednak jest
panowi pierwsza kreska , porostu zamroziłem IC do -20-30 freonem
ale żeś mymyślił :a4fan:

Mogłes powiedzieć, że drugi raz nie jedziesz, koleś w porsche by sie załamał, bo odjechałeś od niego za 1 razem sporo :rotfl:

Opublikowano

Gratulacje za pozamiatanie S8 :wink: :twisted:

Opublikowano

Nieźle :eek:

Opublikowano

S8 ładnie pozamiatales nawet nie bylo co zbierac :lol:

Opublikowano

mi tez sie podoba dobre ujecie :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

Iceman, gdzies pisales ze Cie zhamowali na ponad 200kuni :question: brecht na sali :rotfl: mi sie wydaje ze im skali zabraklo na Twoja moc :rotfl::rotfl:

Opublikowano
Iceman, gdzies pisales ze Cie zhamowali na ponad 200kuni :question: brecht na sali :rotfl: mi sie wydaje ze im skali zabraklo na Twoja moc :rotfl::rotfl:

w V-tech- 236KM i 320 NM to był wynik na hamowni ale miała katy wtedy :rotfl::rotfl::rotfl: i niebyło Szefa no i ( przepływomierz miałem od diesla wedłyg nich ...hi hi hi ) :rotfl:

Opublikowano

Gdybys mial 236 KM to nawet nie mialbys po co stawac na kresce z S8 a tak to widac ze masz o wiele wiele wiecej :wink:

Opublikowano

Iceman, pięknie Ci to fruwa :cool:

Opublikowano
Gdybys mial 236 KM to nawet nie mialbys po co stawac na kresce z S8 a tak to widac ze masz o wiele wiele wiecej :wink:

ja o tym wiem ,ale 200 zł wydane za dobre info z V-techu :twisted: :rotfl::rotfl:

Opublikowano
ale 200 zł wydane za dobre info z V-techu :twisted: :rotfl: :rotfl:
Taaa :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.