Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi iceman - Kille !!


Gość Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Iceman na tej jarzywniówce pod spodem chyba juz nie jezdzisz? :wink: felgi chromowane?ladnie sie to komponuje :cool: spodziewałem sie troszke wiecej emocji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman na tej jarzywniówce pod spodem chyba juz nie jezdzisz? :wink: felgi chromowane?ladnie sie to komponuje :cool: spodziewałem sie troszke wiecej emocji :twisted:

nie ,połamałem neonki :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze zawsze podobała mi sie Twoje Audi

ale teraz podoba mi sie jeszcze bardziej, neonki gites tyle ze zabronione

A tak marginesem to ciekaw jeste ile Ty juz kasy włożyłes w to Cacko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest to supra czy eclipa. Autko super wygląda tylko mi neony nie odpowiadają

tylko ze to auto jest po totalnym tuningu wiec chyba neon w niczym mu nieszkodzi :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co...obejrzałem wszystkie filmiki, m.in ten z BMW. NIe chę nikogo obrazić, każdy ma własne upodobania, ulubioną markę, ale BMW w moim odczuciu jeżdżą w większości dresy i młokosi. Nawet Rydzyk jeździ BMW... W każdym razie jakoś zauważyłem pewien podział - starsze bety, rekiny, itp kupują sobie właśnie dresy i młodziki, tuningują po wiejsku i myślą, że mają super auto. Druga grupa fanów BMW, to naprawdę ludzie bogaci, którzy kupują ładne sedany, jeżdżą nimi spokojnie i nie chwalą sie. Przeważnie są to biznesmeni i ludzie po prostu bogaci. Wkurza mnie tylko jedno - dlaczego zawsze widok BMW (szczególnie właśnie tych starszych), musi mi się kojarzyć z głupimi cwaniakami, myślącymi, ze do nich świat należy, nie mającym za grosz rozumu w głowie, nieodpowiedzialnymi, z dziewczynami o blond włosach z dużym ...IQ, z koleszkami, którzy mają tylko kilka słów w słowniku, a przeważa "K***WA"??? Dlaczego to tak jest? Czytam sobie te posty o kill'ach i jakoś widzę, jak piszecie, że zjechaliscie na bok, podziękowaliście światełkami, czy tam nawet słownie i każdy zjeżdża w swoją stronę - to jest sportowa rywalizacja, a nie jak ktoś z bety zaciska zęby, muza na full i sobie flaki wypruje, żeby pokazać, co to on nie potrafi... :bicz: Jeszcze raz podkreślam, ze nie mogę generalizować, ale (nie tylko) moje przypuszczenia, potwierdzają się w wielu przypadkach... Pozdrawiam wszystkich normalnych kierowców BMW, bo jest to dobra marka i należy takimi autami jeździć z klasą (i tak :audi: i jego kierowcy są lepsi i mają większą klasę;D ) Pozdro i VIVAT :a4fan:!![br]Dopisany: 18 Sierpień 2007, 18:07 _________________________________________________aha....sorry, ale ze mną tak jest, że zrobiłem duuuużo OT, za co przepraszam. ICE naprawdę ma dobrze porezane autko i jeszcze niejednego cwaniaczka weźmie;] Tak na marginesie - nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale razi mnie strasznie fluganie, a w ustach kobiety to już kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...