Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pemo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pemo

  1. Bardzo ładna, fotele są fajne ale to nie jest recaro
  2. półsyntetyk lejesz do 2.5tdi !!??
  3. pemo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No nie jest to supra czy eclipa. Autko super wygląda tylko mi neony nie odpowiadają
  4. pemo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    yhy chyba za szybki sie wsciekl Poprostu mi się nie widzi w takim aucie takie cuda...
  5. pemo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    o siet :eek: ... prawie jak szybcy i wściekli...
  6. to cóż to za betony miałes ?
  7. pieknie wyglada na tych kołach... ale jak tym jeździć...troche taka mordega bardziej auto na pokaz
  8. Jaro quattro, ten link co podałeś http://www.allegro.pl/ite...3_a4_a6_a8.html jest jakis walnięty
  9. Piękna :!: Nie wiem czy bym szybki przyciemniał bo środek jest śliczny a jak już to lekko piecowo
  10. Mam 2.5 tdi od zimy, przejechałem nią 10tys km i jak narazie jestem bardzo zadowolony, nie zamienilbym sie na 1.9. Spalanie ok 7.5. Dźwiek jest za***isty !!
  11. Na mokre nawierzchnie polecam UG7 i continental ts810, natomiast na zaśnieżone drogi Pirelli winter carving badz bridgestone lm 25. Ja kupiłem continentale za 950zl z przesylka na allegro 195/60 r15
  12. fajowa !! koło tylko jakies piekne zapodac i zajebita audica
  13. pemo odpowiedział(a) na pemo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No był malowany przedni i tylny zderzak alee nic wiecej nie zostalo naruszone a cena super bo 1.9 tdi z tego roku ciezko bylo by mi kupic a z takim przebiegiem to juz wogóle
  14. pemo odpowiedział(a) na pemo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Rejerstracja była w 2000r, w 2005 we Włoszech miał przejechane 120tys, mechanik z serwisu audi tez to potwierdzil
  15. pemo opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Witam Jestem posiadaczem audi od kilku miesiecy. Przywieziona zostala z Włoch. Rocznik 1998, przebieg 130tys. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a40904481bdb284d.html http://img234.imageshack.us/my.php?image=tmp22243cr.jpg http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb8811ed600e5bd6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69b4cb4156e9cc5a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8bb9e32d9f8621dc.html Pozdro
  16. pemo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    witam mialem vw scirocco i zostala zrobiona głowica i doprezony silnik, wiec powinien lepiej jeździć a tu na odwrot, przyspieszenie spadlo o 4s a z wydwechu zrobilo sie sito, caly uklad wydechowy zostal wymieniony wraz z kolektorem i autko zaczeło jeździć pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.