Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piszczący dźwięk po przekroczeniu 130km/h


RybaSMT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Od razu powiem, ze nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam temat ale mam mały problem. Przy 130km/h na godzinę zaczyna piszczeć. Gdzieś czytałem, ze tylko przez minutę ale jechałem ostatnio autostrada i dźwięk jest cały czas. Jest to bardzo denerwujące. Moje pytanie brzmi czy da się jakoś to usunąć ? Czy coś trzeba usunąć w komputerze ? Czekam na odpowiedz , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2018 o 19:34, RybaSMT napisał:

Witam 

Od razu powiem, ze nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam temat ale mam mały problem. Przy 130km/h na godzinę zaczyna piszczeć. Gdzieś czytałem, ze tylko przez minutę ale jechałem ostatnio autostrada i dźwięk jest cały czas. Jest to bardzo denerwujące. Moje pytanie brzmi czy da się jakoś to usunąć ? Czy coś trzeba usunąć w komputerze ? Czekam na odpowiedz , pozdrawiam.

Jak przekroczysz 130, to przytrzymaj chwilę "check" na zegarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez wcześniej wyczytałem, ze trzeba tak robić. Wyskakuje mi wtedy albo licznik albo przekreślony licznik. W obydwóch przypadkach cały czas piszczy :/ Tak samo jak nawet samochód jest odpalony a kluczyk jest w stacyjce otworze drzwi i wtedy tez pojawia się dźwięk, tylko wtedy przerywany. Miałem styczność z innymi b6-kami i tam tego nie było. Może coś jest wgrane w komputer ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu nie korzystałeś z tej funkcji-pewnie z 90% osób nie wie że jest coś takiego. Możesz sam Sobie ustawić dowolną prędkość po przekroczeniu której będzie piszczało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...