Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 95r Co myślicie o tych felgach ????


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić sobie te felgi z allegro http://moto.allegro.pl/item562018510_polerowane_nowe_felgi_16_5x112_audi_a3_a4_a6_a8.html co o nich sądzicie i czy warto i jakiej one są jakośći ?? :mysli: Proszę o wasze opinie.Chyba że ma ktoś takie felgi na autku to prosiłbym o fotki jak one prezentują się na AUDICZCE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są repliki i niektórzy śmigają na takich .... jakość na pewno odstaje od ORI ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kolpaki ktore sie gna i rysuja, a nie porzadne felgi, to one beda idealne.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoscia do ori niema nawet co porównywać bo jest to podjeb.. :wink4: ja bym wolał kupić używane ori :tongue4: bo bym dłużej pojeździł niż na tych nowych replikach co się będa pewnie zaraz giąć :gwizdanie:

dokładnie tak jak kolega mówi ..... normalnie bezczelnie wyjął mi to z ust :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę też o takich http://moto.allegro.pl/item559282577_felgi_alu_16_oryginal_audi_a4_a6_vw_seat_fv.html ale ciężko znajść takie żeby były w idealnym stanie te co są na allegro to wszystkie podrapane zniszczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszych felg to plastelina i nie ten rozmiar. A co do tych ostatnich to fajny wzór w 16". A po polerce :kox:

Tutaj masz po polerce:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_moja_niunia_173_km_i_350nm_nowe_fele_str_3_zderzak_s4_str_4-t34453.0.html

Ostatnio kupił inne także jak Ci zależy tak to zagadaj do niego może Ci sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te po polerce to 17 :gwizdanie:

To jeszcze lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gorzej wlasnie bo przy 16 nie bedzie takiego efektu.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi co podałeś link do nich to plastelina :thumbdown:.Rozejrzyj się na allegro,ale nie za takimi jak pokazałeś,a jak nie będzie efektu to popytaj kolegów z forum napewno ktoś felunek na sprzedaż ma :good: lepiej na tym wyjdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda fachura od kółek powie ci żeby szukać ori, one są dużo twardsze i nasze drogi dają im posłużyć dłużej. A prostowanie kółek nie jest tanie i robi się to też ograniczoną ilość razy a potem... wymiana niestety :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe jednak szukał tylko Oryginalne felgi dzięki za pomoc.

Niekoniecznie ori. Poprostu dobrych i uznanych firm których produkty są :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest dobrych firm np: Alutec,OZ,MOMO,BBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest dobrych firm np: Alutec,OZ,MOMO,BBS.

Jeszcze Borbet, MAM, AEZ, Dotz, Dezent, Enzo, Ronal... itd :tongue4: Jak coś ciekawego znajdziesz to pytaj to Ci doradzimy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...