Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z temperaturą chłodzeniem/ pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

Kupiłem niedawno audi a4 b8 2.0cr 143km zrobiłem w niej rozrząd wymieniłem olej itp 

podczas jazdy zauważyłem że temperatura dochodzi do 70/80 stopni a w korkach do 90 dobija i postanowiłem wymienić termostat  i po wymianie  wczoraj po ok 20km ostrej jazdy udało mi sie uzyskać te 90 stopni i juz potem przy spokojnej jeździe do domu te 90 stopni sie utrzymało

dzisiaj rano jak jechałem do pracy ok 20 km temperatura na dworze 12 stopni auto zagrzało sie do ok 80 stopni i zauważyłem że gdy zgasiłem auto to przez ok 1-2 minuty po zgaszeniu chodził wiatrak co mnie zdziwiło a jeszcze bardziej zdziwiło mnie to że gdy teraz przyjechałem do domu to specjalnie zagrzałem auto do 90 stopni i zgasiłem to wentylator sie nie kręcił 

zauważyłem że auto do 70/80 stopni grzeje sie szybko potem do tych 90 trzeba dług czekać przy dosyć ostrej jeździe i wyglada to tak jak by przy np 80 stopniach załączał sie wiatrak i auto ciężko miało sie zagrzać dalej ale gdy już przekroczy ten próg to wentylator sie wyłącza i już jest normalnie 

 

Co o tym myślicie ? co możecie mi doradzić ? może to być czujnik temperatury ?

Edytowane przez adioss995

Opublikowano

 wypalanie DPFa dlatego wiatrak pracował po zgaszeniu silnika 

Edytowane przez daffy

Opublikowano
  • Autor

yhy i jeszcze wyskakuje mi błąd

 

5120 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1
P2196 00 [237] - Signal too High (Rich)
 
 
auto odpala na zimnym i ciepłym ok nie ma żadnych objawów zeby coś było nie tak 
Opublikowano

Według mnie to do wymiany termostat tylko orginał ASO z końcówką AD. Druga sprawa to wiatrak chodził przez wypalanie DPFa. Przy wypalaniu też auto grzało mi do 80-90 stopni. Po wymianie termostatu DPF wypala się rzadziej, bo auto pracuje w normalnych temperaturach i nie zasyfia się DPF tak szybko. 

Opublikowano
  • Autor

Tylko że ja mam auto z 2008r i nie mam termostatu tego z obudową  tylko u mnie się wymienia sam ten grzybek i on jest wymieniony

Opublikowano
  • Autor

A czy z tym błędem mogę uruchomić vcds em wypalanie dpf? 

Mam tylko opcje dopalania dpf podczas jazdy nie mam opcji na postoju tak ma być?

 

Opublikowano
  • Autor

Pomoże ktoś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.