Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Kościerzyna


GILI

Który dzień lepszy?  

519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?



Rekomendowane odpowiedzi

na wakacjach znaczy się byłaś a taki zły ten szpital poczekaj jak zwolnią 233 osoby to się poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia ale co zrobisz tak to u nas jest zamiast pomóc to niszczą a takie pobyty to się dłużą a jak tam fura dobrze paliła w mrozach bo moje oba ok miałem ostatnio z golfem parę przygód ale teraz już jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuna w garażu cały czas soi to nie ma z nią problemow, a co do gofra :facepalm: kierowcy dojeżdżają nim do gd i w piątek oczywiście po tygodniu postoju nie odpalił, to nasz anty inteligentny kierowca odpalił go na plaka:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: głupek pochwalił się jeszcze tym Mateuszowi, a ten najpierw zbladł, a potem zrobił się tak purpurowy darł się tak, że sąsiedzi, aż wyszli tak wściekłego to go nie widziałam jeszcze:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czasem tak się zdarza pozdrowienia dla was do usłyszenia i widzenia na najbliższym spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygody z golfem z kąt ja to znam dwa dni pod rząd zdechł nam w tym samym miejscu i jeszcze na zakręcie ropa zamarzła (a tanko wane na naszym nowym oktanie ) :facepalm: teraz 1l 98 dolane i gitarra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz z paliwem to nie tak źle ale pompa wody założyłem nowy rozrząd a 5 tyś.prawie się rozsypał do tego termostat i podgrzewacz paliwa ale wiesz samochód kosztował nie całe 3 tyś.zł a wciągu 4 miesięcy zrobiłem nim 14 tyś. km więc niema co narzekać a po za tym idzie jak burza 1,9tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 1,9 tdi :slina: nasze 1,9 td daje rade, a co dopiero to

ale słuchaj 180 ostatnio na obwodnicy nim wykręcili w 3:doh: Mateusz go nie żałuje (nie mówie o dobijaniu) , ale powiem ci, ze to mu służy bo tfu tfu to co ma przeżyte ten golf to już dawno na żyletki powinien być przerobiony, a trzyma się jak ta lala:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój to też rakieta idzie jak burza ja ostatnio miałem tak pod 190 całkiem całkiem ale jak się zbiera do 100 szok tylko rak rudy go dopada nadkole i podłoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój to też rakieta idzie jak burza ja ostatnio miałem tak pod 190 całkiem całkiem ale jak się zbiera do 100 szok tylko rak rudy go dopada nadkole i podłoga

rudy rak haha my już cały przód mamy wymienione a propos prędkości to max do 160 choć rzadko to się zdarza bo masakra mówię jak któreś z nas wykurzy twu twu to głowy się będą kulać do Skorzewa zero poduszek to nie są żarty :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na Skorzewo to nie autostrada ale ujdzie

Witam no Dawid widziałem to twoje cacko ładne mała gleba mijaliśmy się koło pzu ty do sklepu a ja do pzu szare b7 pomiędzy 12-13 godz. pomieszkujesz w okolicy Manhatanu kiedyś tam mieszkałem chodziłem do 4 szkoły pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa dokładnie ;) czułem Twój wzrok heheh

gleba? nie to tylko springi -30mm w zimie i tak nie polecam ;)

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

ktoś się wybiera zobaczyć ?

Mega spot Nocnej Jazdy Samochodem bez Celu już pierwszego lutego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwięcej info tutaj:

Nocne Latanie - Trójmiasto

https://www.facebook.com/nocne3city?fref=ts

AUCHAN Gdańsk

Kolo obwodnicy, później kierujemy się na Polankę Redłowską!

czas około 20;00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakiś adres tego Auchan...a to każdy może przyjechać tak?

Gdańsk ul.szczęśliwa

wylot na Żukowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...