Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na wakacjach znaczy się byłaś a taki zły ten szpital poczekaj jak zwolnią 233 osoby to się poprawi

Opublikowano

nie nie jest zły, ale dłużyło mi się, że szok

no słyszałam tam, aż huczało tak położne z lekarzami debatowały i to już od lutego jest redukcja

Opublikowano

tragedia ale co zrobisz tak to u nas jest zamiast pomóc to niszczą a takie pobyty to się dłużą a jak tam fura dobrze paliła w mrozach bo moje oba ok miałem ostatnio z golfem parę przygód ale teraz już jest ok

Opublikowano

nuna w garażu cały czas soi to nie ma z nią problemow, a co do gofra :facepalm: kierowcy dojeżdżają nim do gd i w piątek oczywiście po tygodniu postoju nie odpalił, to nasz anty inteligentny kierowca odpalił go na plaka:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: głupek pochwalił się jeszcze tym Mateuszowi, a ten najpierw zbladł, a potem zrobił się tak purpurowy darł się tak, że sąsiedzi, aż wyszli tak wściekłego to go nie widziałam jeszcze:shock3:

Opublikowano

no czasem tak się zdarza pozdrowienia dla was do usłyszenia i widzenia na najbliższym spocie

Opublikowano

przygody z golfem z kąt ja to znam dwa dni pod rząd zdechł nam w tym samym miejscu i jeszcze na zakręcie ropa zamarzła (a tanko wane na naszym nowym oktanie ) :facepalm: teraz 1l 98 dolane i gitarra

Opublikowano

wiesz z paliwem to nie tak źle ale pompa wody założyłem nowy rozrząd a 5 tyś.prawie się rozsypał do tego termostat i podgrzewacz paliwa ale wiesz samochód kosztował nie całe 3 tyś.zł a wciągu 4 miesięcy zrobiłem nim 14 tyś. km więc niema co narzekać a po za tym idzie jak burza 1,9tdi

Opublikowano

no 1,9 tdi :slina: nasze 1,9 td daje rade, a co dopiero to

ale słuchaj 180 ostatnio na obwodnicy nim wykręcili w 3:doh: Mateusz go nie żałuje (nie mówie o dobijaniu) , ale powiem ci, ze to mu służy bo tfu tfu to co ma przeżyte ten golf to już dawno na żyletki powinien być przerobiony, a trzyma się jak ta lala:naughty:

Opublikowano

no mój to też rakieta idzie jak burza ja ostatnio miałem tak pod 190 całkiem całkiem ale jak się zbiera do 100 szok tylko rak rudy go dopada nadkole i podłoga

Opublikowano
no mój to też rakieta idzie jak burza ja ostatnio miałem tak pod 190 całkiem całkiem ale jak się zbiera do 100 szok tylko rak rudy go dopada nadkole i podłoga

rudy rak haha my już cały przód mamy wymienione a propos prędkości to max do 160 choć rzadko to się zdarza bo masakra mówię jak któreś z nas wykurzy twu twu to głowy się będą kulać do Skorzewa zero poduszek to nie są żarty :kwasny:

Opublikowano

no na Skorzewo to nie autostrada ale ujdzie

Witam no Dawid widziałem to twoje cacko ładne mała gleba mijaliśmy się koło pzu ty do sklepu a ja do pzu szare b7 pomiędzy 12-13 godz. pomieszkujesz w okolicy Manhatanu kiedyś tam mieszkałem chodziłem do 4 szkoły pozdro

Opublikowano

aaa dokładnie ;) czułem Twój wzrok heheh

gleba? nie to tylko springi -30mm w zimie i tak nie polecam ;)

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

ktoś się wybiera zobaczyć ?

Mega spot Nocnej Jazdy Samochodem bez Celu już pierwszego lutego!

Opublikowano

A to gdzie dokładnie jest w 3M?

Opublikowano
A to gdzie dokładnie jest w 3M?

+1

Opublikowano

Dajcie jakiś adres tego Auchan...a to każdy może przyjechać tak?

Opublikowano
  • Autor
Dajcie jakiś adres tego Auchan...a to każdy może przyjechać tak?

Gdańsk ul.szczęśliwa

wylot na Żukowo

Opublikowano
Dajcie jakiś adres tego Auchan...a to każdy może przyjechać tak?

Gdańsk ul.szczęśliwa

wylot na Żukowo

:thumbup1:
Opublikowano

gili co tam u ciebie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.