Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patryk trzeba było z nami na spota dziś jechać:whistling:

Opublikowano
http://s7.postimg.org/59ncd4kev/20140406_152231.jpg

http://s14.postimg.org/4y0vktipp/20140406_151902.jpg

http://s28.postimg.org/7ny7ikbl5/20140406_151921.jpg

http://s1.postimg.org/lzhipg9hn/20140406_152304.jpg

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

Uporządkuje lukę finansową i będę rezał

no no Patryk nie zła furmanka :thumbup1:

Opublikowano

dzięki dzieki oj tak mogłem ale inne plany miałem

wybacz

Opublikowano
dzięki dzieki oj tak mogłem ale inne plany miałem

wybacz

nastepnym razem zajade po ciebie:decayed:

Opublikowano

oj Edyto Edyto \

ale z spotem można by był0o kiedyś zrobić

Opublikowano

hej koledzy i koleżanki, potrzebuję pomocy od kogoś z bytowa. Kupilem przez tablice.pl telefon wczoraj w nocy, niestety bylem mega zmeczony i nie spisalem telefonu kontaktowego. Teraz dzisiaj wchodze zeby napisac czy kasa doszla itd, a tu konto nieaktywne. Moze ktos zna Karola zaborowskiego, ulica niby wojska polskiego... albo fałszywe dane... :/

Opublikowano

Witam miałem wczoraj szczęście jadąc za kumplem z forum do zvagowania adzi za Kartuzami w Stronę Ręboszewa na zakręcie wjeżdżając w delikatny dół gdzie znajdowała się mokra nawieszenia wpadłem w poślizg poleciałem na boczny pas odbijać w prawo chwyciłem pobocza dalej odbijając wpadłem na środek jezdni i z 10 metrów jechałem całym szerokością dwóch pasów prosto na lewą stronę wślizgując się przednimi kołami w rów ...po sprawdzeniu samochodu były wyskoczono kratki od halogenów wcisnąłem nie są połamane delikatna wgniotą na progu i ryska na dolnej listwie ...Masakra co przeżyłem kolega mówił jak wpadałem w poślizg to miałem z 130 ..Chyba bóg mnie uratował ...Podziękowania dla kumpla z forum i kumpla który siedział obok mnie za pomoc w wyciągnięciu oraz w wsparciu ...

20140415_201609.jpg

20140415_201634.jpg

Opublikowano

O ja jebie:shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

wladi jedna mała ryska i delikatne wgniecenie i jedna ryska przy takim czymś szok nic więcej się nie stało to jest nie samowite

Opublikowano

Patryk :kwasny: ehhh

Opublikowano
  • Autor

mimo wszystko masz farta.

Początki na nowym sprzęcie są zawsze najniebezpieczniejsze... leciałem podobnie kiedyś busem,na szczęście trochę wolniej i nie wylądowałem w rowie,ale gacie trzeba było wymienić :decayed:

Opublikowano
mimo wszystko masz farta.

Początki na nowym sprzęcie są zawsze najniebezpieczniejsze... leciałem podobnie kiedyś busem,na szczęście trochę wolniej i nie wylądowałem w rowie,ale gacie trzeba było wymienić :decayed:

Wiem wiem cały czas o tym myślę ....masakra

Opublikowano

ważne że cały jesteś i auto też całe

Opublikowano

józek zgadza się zgadza ja w szoku kilkanaście razy obszedłem samochód

Opublikowano
józek zgadza się zgadza ja w szoku kilkanaście razy obszedłem samochód

potwierdzam. potwierdzam jeszcze do tego trząsłeś się jak galareta ale najważniejsze, że nic wam się nie stało

Ps. dobrze, że moja niunia dała rade wyciągnąć Cie z tego rowu:wink:

Opublikowano
józek zgadza się zgadza ja w szoku kilkanaście razy obszedłem samochód

potwierdzam. potwierdzam jeszcze do tego trząsłeś się jak galareta ale najważniejsze, że nic wam się nie stało

Ps. dobrze, że moja niunia dała rade wyciągnąć Cie z tego rowu:wink:

Dała rade tylko dla tego że ją masz podkręcone.....ale odchodziła ładnie od mej adzi i Jeszcze raz dzięki :D

Opublikowano

Kiedy jakis spocik??? Niedziela? :decayed:się stesknilam się :naughty:

Opublikowano

Danka danka nie nie

Opublikowano

My odpadamy w niedziele Mati po 'graty' jedzie ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.