Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Alona z piłą w rękach :mysli: może być ciekawie :cool1:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 10:03_________________________________________________Piero ma serię 140KM? :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_swap_uszkodzonego_silnika_blb_na_bkd-t73643.0.html

nieźle co?

przecież nie ma jeszcze wirusa??

ale z tą turbiną na pewno więcej jak 140KM i do tego praktycznie nowy silnik, nie powinnaś mieć z nim szans na swoim tipie.
Opublikowano

przecież 1.9 i 2,0 nie idzie więc jak nie ma szans :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wrzuci ktoś zdjęcie??, przecież były jakieś robione :gwizdanie:

Opublikowano

Alony traktor nawet jedzie :good: to w koncu jest ... 2.5 To Doch Idze :D:cool1:

Zdjecia wrzuce jutro...dzis nie moge ogarnac gdzie jest kabel od koma ... :thumbdown:

Opublikowano

Alona z piłą w rękach :mysli: może być ciekawie :cool1:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 10:03_________________________________________________Piero ma serię 140KM? :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_swap_uszkodzonego_silnika_blb_na_bkd-t73643.0.html

nieźle co?

przecież nie ma jeszcze wirusa??

ale z tą turbiną na pewno więcej jak 140KM i do tego praktycznie nowy silnik, nie powinnaś mieć z nim szans na swoim tipie.

no to prawda, se mega zdziwiłam jak to szło, równo, a może nawet lepiej niż mój[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 21:54_________________________________________________http://<a href="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cced4db2036e634d.html" target="_blank"><img src="http://images39.fotosik.pl/153/cced4db2036e634dm.jpg" width="150" height="113" border="0" alt="darmowy hosting obrazków"/></a>

fcb7dc0a2e7a7601med.jpg

cced4db2036e634dmed.jpg

zdjęcia :D :D :D

Opublikowano

Ogarnalem kabel :decayed: milego ogladania :P:hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

fazy i gili w pile, więc chiba nie :gwizdanie:

Opublikowano

Tak myślałem bo coś cicho.... :>

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Opublikowano
  • Autor

Witamy kolegę :hi:

Opublikowano

Gili to ja Karol

Opublikowano
  • Autor

Odpocząłeś po podróży ??

Opublikowano

Tak :wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z Gośką partyjkę babinktona rozegraliśmy, a teraz przy piwku sobie siedzimy i wspominamy :JC_fan:

Opublikowano

taaa...wspominacie ... "Michaela Jacksona" jak to Goska mowi :naughty::kox:

Opublikowano

Panowie-jeśli jesteście za to zapraszam za tydzień na spota:

http://www.sss.org.pl/

Impreza przednia,a poza tym można zobaczyć na żywo możliwości lotniska na którym odbędzie się nasz zlocik!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

My tam byli :decayed:

14b2301b33a9bb11med.jpg

4c73faed6e2c6a58med.jpg

d56a790b658b5edemed.jpg

97603c1bd7af9bedmed.jpg

40e0d09a62bcea63med.jpg :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 17:21_________________________________________________Spot Dziś 25.07 o 18.00 będę czekał :hi:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 13:41_________________________________________________Łepski dzięki za odwiedziny :hi:

Pozdrowienia dla kolegi z TNT

:hi:

Opublikowano

Podziękował za spota :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.