Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pozycjonowanie stron? znacie kogoś? kogoś kto jest warty polecenia?


mk4

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, czy znacie kogoś kto jest warty polecenia i wywiązuje się z tego rzetelnie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj dobry znajomy... pracuje w Money.pl.

Moge dac namiary na PW :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepiam się:

Co myślicie - lepsze jest pozycjonowanie czy linki sponsorowane? Jakie jest Wasze zdanie? Ostatnio zleciłem linki sponsorowane w googlach, chociaż nie jestem do tego do końca przekonany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie promocji www w internecie. Strona nie musi być top10 ale było by nieźle jak by na lokalnym(małym) rynku była top1. Jakieś wskazówki od czego zacząć "zabawę" z pozycjonowaniem www? Zacząłem lekturę: http://www.forum.optymalizacja.com ale widzę, że trzeba temu poświęcić więcej czasu niż myślałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycjonowanie to podstawa w promocji przez internet. przerabiam temat od roku i nie jest to takie łatwe jak się wydaje. google nie ma jednolitych zasad odnośnie pozycjonowania. lepiej to komuś zlecić i mieć problem z głowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja działalność ma się opierać w 95% o pracę w lokalnych środowiskach dlatego zależy mi na zaznaczeniu swojej obecności głównie lokalnie co sądząc po słowach kluczowych dla mnie ważnych nie powinno być takie trudne. A faktycznie im więcej o tym czytam tym jestem głupszy.. jest zajęcie na długie zimowe wieczory :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolegę który zawodowo i po godzinach pozycjonuje w zależności czy chcesz z fakturą czy bez ale taniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krotko i teraz nie jako firma ktora chce zarobic tylko jako KERCZI :)

Niestety w dzisiejszych czasach gdzie potężne firmy (bynajmniej nie mowie o mojej) mają już wszystko "poustawiane", tysiące topowych serwisów na świecie, a nie tylko w polsce (krótko mówiąc mają możliwość edytowania tych serwisów) tak aby ROBOT z Googla wpadał na informacje nas interesujące bardzo często ciężko będzie dorównać do nich nam domowymi sposobami.

No chyba że dla kogoś kluczowym słowem w wyszukiwarce będzie "Piękne Klucze plastikowe w Wólce Kosowskiej" :)

Jeśli ktoś ma poważniejsze słowo-klucze nieujmując oczywiście nikomu - to uwierzcie mi, że warto zlecić to jakiejś firmie zajmującej się tym profesjonalnie.

a teraz troche reklamy. :naughty:

Mogę wypozycjonować stronę tak aby była (oczywiście w zależności od słowo klucz)

1 w google

w 1-3 w google

w 1-10 w google

Cena:

* opłata jest za miesiąc za słowo klucz (ustalana wcześniej, zależna od słowa klucz) - tą cene przedstawiam po podaniu przez Was slowa klucz na samym poczatku oczywiscie bezplatnie w ramach oferty

* muszą być przynajmniej 3 słowo klucze

* umowa jest podpisana na 24miesiace z malymi (w tym pewne promocje)

* oprocz wyniku, wszelkie bardzo rozbudowane statystyki, liczniki

* CO NAJWAŻNIEJSZE: Płatność jest nie z góry, tylko z dołu - ZA WYNIK

czyli jeśli umowa podpisana będzie za pierwszą trójke Googla i powiedzmy w Listopadzie Wasz serwis nie znalazłby się tam z jakiś przyczyn - to jestesćie zwolnieni z opłaty za ten miesiąc

* płatność również obejmuje optymalizację kodu Waszego serwisu

* odrazu zaznaczam - serwisy które mają na pierwszej stronie FLASH, albo są całe we FLASHU - nie podejmuję się - jest to raczej nie możliwe do zrobienia, a przynajmniej ja nie potrafię

Odrazu mówię, że nie jest to zbyt tania forma reklamy, ale za to chyba najskuteczniejsza jaką znam. Więc jeśli ktoś chce reklamę za 50zł miesiecznie - to niestety nie jest forma dla Niego.

Dla zainteresowanych: wyślijcie informację z adresem Waszej strony, jeżeli jest ona już skończona oraz słowo klucz - w odpowiedzi dostaniecie dokładny opis czym to się je oraz ceny - oferta najpozniej na dzien nastepny

DLA teoretyków, ciekawskich, sprawdzaczy i innych gadów :)

przygotowanie oferty troszkę trwa, muszę zapłacić pracownikom, musze sprawdzić ilości wyświetleń i cała masa innych dodatkowych informacji tak więc proszę uszanujcie to.

tutaj dane kontaktowe do mnie:

www.k2-tech.pl

Pozdrawiam

Kerczi

p.s. dobrym sposobem na pozycjonowanie jest też FaceBook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...