Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?


pietrz44

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, aprox99 napisał:

Sorry za zamieszanie ale myślałem o silniku 177KM a nie 190 KM z adblue. Ten 190 nie ma update. Pozdr

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, aprox99 napisał:

Sorry za zamieszanie ale myślałem o silniku 177KM a nie 190 KM z adblue. Ten 190 nie ma update. Pozdr

Na silnik CNHA jest akcja serwisowa tylko na klime.?

Ja już byłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sajmon136 napisał:

Na silnik CNHA jest akcja serwisowa tylko na klime.?

Ja już byłem?

Gdzie to mogę sprawdzić ? Na jakiej stronie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam alufelg i opon na zimę. Nie chcę przepłacać bo w zimę różne rzeczy mogą się z felgami wydarzyć ale chcę ori Audi.

Generalnie interesują mnie oferty z fakturą VAT bo zakup na firmę i na Allegro znalazłem felgę 8T0601025E z parametrami 8.5x18 ET29, teraz mam założone 8.5x19 ET43. 

Wg kalkulatora felgi będą wystawać 14 mm w porównaniu do obecnych. Będą się nadawać ? Jakie opony do tego ? Wg naklejki na drzwiach to 18-tki to 245/40.

Pomóżcie coś bo od tego ET głowa już boli, a nie chciałbym kupić czegoś co zepsuje wygląd auta

 

felga.jpg

Bez tytułu.jpg

opony.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fajnie by wyglądały, tylko opona 235 zamiast 245. Przy 245 będą delikatnie wystawac, chyba że kupisz bez rantu ochronnego to powinno te 245 być na równo z rantem. Ja u siebie mam te same parametry na oponie 245 40 r18. Delikatnie ranty ochronne wystają. Znowu to są opony Continental, na Dunlopie bodajże 235 była takiej samej szerokości co ta 245 conti. Opona oponie nie równa. Dobrze by było przymierzyć przed kupnem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MaciekPL napisał:

Myślę że fajnie by wyglądały, tylko opona 235 zamiast 245. Przy 245 będą delikatnie wystawac, chyba że kupisz bez rantu ochronnego to powinno te 245 być na równo z rantem. Ja u siebie mam te same parametry na oponie 245 40 r18. Delikatnie ranty ochronne wystają. Znowu to są opony Continental, na Dunlopie bodajże 235 była takiej samej szerokości co ta 245 conti. Opona oponie nie równa. Dobrze by było przymierzyć przed kupnem. 

To może założyć na te felgi 225/40/r18 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pietrz44 napisał:

To może założyć na te felgi 225/40/r18 ?

Myślę że to by było najlepsze rozwiązanie, ale niech ktoś się jeszcze wypowie na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaciekPL napisał:

Myślę że to by było najlepsze rozwiązanie, ale niech ktoś się jeszcze wypowie na ten temat :)

Wolałbym odrobinę schowane koła niż wystające. Ktoś pomoże jeszcze w temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pietrz44 napisał:

Wolałbym odrobinę schowane koła niż wystające. Ktoś pomoże jeszcze w temacie ?

W weekend założę na te moje 225 zobaczymy jak to będzie wyglądać na takim rozmiarze. Dam znać jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MaciekPL napisał:

W weekend założę na te moje 225 zobaczymy jak to będzie wyglądać na takim rozmiarze. Dam znać jak coś :)

Na rotory Twoje rotory 8,5J19 ET 43 ? W sierpniu pisałeś, że aktualizowałeś MMI i navi. W jaki sposób ? W ASO 1500 za te przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pietrz44 napisał:

Na rotory Twoje rotory 8,5J19 ET 43 ? W sierpniu pisałeś, że aktualizowałeś MMI i navi. W jaki sposób ? W ASO 1500 za te przyjemności.

Nie na te zimowe 18cali. Chyba pomyliłeś mnie z WojtekA4b8 on robił taki zabieg u siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/40 to rozmiar do b6/b7 a nie b8, w b8 powinno się użyć 245/40, felga na którą patrzysz jest z a5, tam zawsze jest niskie et, z tyłu to się schowa, z przodu na równo z błotnikiem, myślę że na zimę lepiej wybrać felgę z et do b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pietrz44 napisał:

Gdzie to mogę sprawdzić ? Na jakiej stronie ?

Ja zostałem powiadomiony listownie od Audi.

Ale pewnie możesz podjechać do najbliższego salonu i tam ci udzielą informacji.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MaciekPL napisał:

Nie na te zimowe 18cali. Chyba pomyliłeś mnie z WojtekA4b8 on robił taki zabieg u siebie. 

 

18 godzin temu, MaciekPL napisał:

Nie na te zimowe 18cali. Chyba pomyliłeś mnie z WojtekA4b8 on robił taki zabieg u siebie. 

Po update navi i nowe mapy pisz do kolegi H4mm3R on mi wszystko ogarnął w fajnych pieniądzach wszystko śmiga jak należy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kombinował i wrzucał opony zimowe na te 19. Duży rant ochronny i ciut wyższy profil i zima nie straszna (245/40 aby za bardzo licznik nie przekłamywał). Auto nie straci na wyglądzie opona ładnie wypełni nadkole przy tym zawiasie będzie lux. Szwagier tak samo na zimę zakłada balony na swoje 19 i nie żałował póki co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qlimazz napisał:

Ja bym nie kombinował i wrzucał opony zimowe na te 19. Duży rant ochronny i ciut wyższy profil i zima nie straszna (245/40 aby za bardzo licznik nie przekłamywał). Auto nie straci na wyglądzie opona ładnie wypełni nadkole przy tym zawiasie będzie lux. Szwagier tak samo na zimę zakłada balony na swoje 19 i nie żałował póki co ?

Trochę się boje o felgi bo są w extra stanie ale zgłębie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sajmon136 napisał:

Ja zostałem powiadomiony listownie od Audi.

Ale pewnie możesz podjechać do najbliższego salonu i tam ci udzielą informacji.?

Jestem drugim właścicielem więc pewnie nie mają namiarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MaciekPL napisał:

Nie na te zimowe 18cali. Chyba pomyliłeś mnie z WojtekA4b8 on robił taki zabieg u siebie. 

Faktycznie coś mi się pomyliło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

 

Po update navi i nowe mapy pisz do kolegi H4mm3R on mi wszystko ogarnął w fajnych pieniądzach wszystko śmiga jak należy 

Dzięki za namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...