Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?


pietrz44

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, GrzegorzSi napisał:

8W0 mi pasuje do tych serszych felg a do węższych nie wejdzie jest za duży ;) 

Szersze zapewne et 40 grawer rs 8w0 a węższe et 43 bez graweru 8k0. Zobacz Sobie jaki symbol mają felgi i takie dekielki zamów. ?

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, D4NTE napisał:

Szersze zapewne et 40 grawer rs 8w0 a węższe et 43 bez graweru 8k0. Zobacz Sobie jaki symbol mają felgi i takie dekielki zamów. ?

Ok dzięki za informacje sprawdzę jak będę zmienił koła na zimowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie jaka jest waga Twojego samochodu? Posiadam identyczne audi tylko ze z quattro i waga mojego egzemplarza to 1730 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2018 o 17:30, sajmon136 napisał:

Masz jakiś widoczny wyciek? plamę pod samochodem?

Jaki przebieg masz?

Witam czytałem na niemieckich forach że często ten poblem wywołuje chłodniczka EGR,chyba jest nieszczelna.Przypadek da serwisu audi,masz tak czy tak porękę audi ,niezależną od gwarancji i nic nie musisz dopłacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aprox99 napisał:

Witam czytałem na niemieckich forach że często ten poblem wywołuje chłodniczka EGR,chyba jest nieszczelna.Przypadek da serwisu audi,masz tak czy tak porękę audi ,niezależną od gwarancji i nic nie musisz dopłacać

To znaczy że co jest jakaś akcja serwisowa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2018 o 10:07, iszek napisał:

Witam! Mam pytanie jaka jest waga Twojego samochodu? Posiadam identyczne audi tylko ze z quattro i waga mojego egzemplarza to 1730 kg.

Wg kwitów 1670 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą podczas próby okazało się, że mogę odtwarzać filmy podczas jazdy z karty SD ? Będą teledyski ?

W polifcie jest to odblokowane fabrycznie czy poprzedni właściciel odblokował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOoooo poprzedni właściciel odblokował też zielone menu ? Wcisnąłem na próbę menu i car przez dłuższy czas i szok i niedowierzanie ?

 

20181023_083640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2018 o 15:49, iszek napisał:

W koncu moja ciekawosc zostalala zaspokojona?

Nie,to nie jest akcja serwisowa chociaż mogła by być.Chłodniczki AGR się psują bo po wgraniu nowego Softu związanego z aferą spalinową, po prostu spaliny są prawie ciągle przesyłane i chłodzone po to żeby zmniejszyć NOx.Przed aferą były tylko przy pewnych obrotach-obciążeniu otwierane ,teraz prawie ciągle i EGR pracuje na 300%.Dużo ludzi skarży się na awarie EGR po wgraniu tego Update a VW umywa ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2018 o 11:06, aprox99 napisał:

Nie,to nie jest akcja serwisowa chociaż mogła by być.Chłodniczki AGR się psują bo po wgraniu nowego Softu związanego z aferą spalinową, po prostu spaliny są prawie ciągle przesyłane i chłodzone po to żeby zmniejszyć NOx.Przed aferą były tylko przy pewnych obrotach-obciążeniu otwierane ,teraz prawie ciągle i EGR pracuje na 300%.Dużo ludzi skarży się na awarie EGR po wgraniu tego Update a VW umywa ręce

Ale ten silnik nie miał akcji na nowego softa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moich i formacji wszystkie 2 l tdi w a4b8 podlegały akcji wgrania update. Mam silnik cjcd i według tabeli nie powinien podlegać akcji a mimo to znajduję w książce serwisowej wpis 23Q4.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aprox99 napisał:

Według moich i formacji wszystkie 2 l tdi w a4b8 podlegały akcji wgrania update. Mam silnik cjcd i według tabeli nie powinien podlegać akcji a mimo to znajduję w książce serwisowej wpis 23Q4.

 

U mnie to samo było, też mam CJCD. Akcja była robiona. Na szczęście egr jeszcze zdrowy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwartek byłem u znajomego tunera i już nie mam tego update. Zrobił to tak że nawet poprzez odczyt OBD2 nie można rozpoznać. Auto pali 0,5 litra mniej

 

 

a mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aprox99 napisał:

Ja w czwartek byłem u znajomego tunera i już nie mam tego update. Zrobił to tak że nawet poprzez odczyt OBD2 nie można rozpoznać. Auto pali 0,5 litra mniej

 

 

a mniej

Mi też się wydawało, że przy adblue i normie EURO6 nie powinni grzebać w oprogramowaniu ale widać to zrobili.

Trudne te cofnięcie update ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...