Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?


pietrz44

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz jeszcze jakieś rysy na zderzaku można by też podciagnac pod malowanie :)

Jak dla mnie szkoda na ok 8-10tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum,wstaw do aso do wycenia na 25k+,kumpel niedawno wjechał do rowu,wyciągałem go,szkody podobnie jak tu,wycenili  na ponad 30,nawet 3 felgi zaliczyli do wymiany na nowe,bo porysowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mówicie o wycenach z aso. Jak bedzie chciał robić gotówkowo to może, ze 3,5 max dostanie. A to nie warte.

Wstaw do ASO na bezgotówkę i będziesz miał w historii naprawę w aso. Jakbyś miał małą szkodę to mógłbyś się bawić w naprawę u pana Rysia w stodole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomi790 napisał:

Tylko mówicie o wycenach z aso. Jak bedzie chciał robić gotówkowo to może, ze 3,5 max dostanie. A to nie warte.

Wstaw do ASO na bezgotówkę i będziesz miał w historii naprawę w aso. Jakbyś miał małą szkodę to mógłbyś się bawić w naprawę u pana Rysia w stodole.

Głupoty gadasz nawet bez ASO dostanie sporo za takie szkody. Zrobi w bdb serwisie i jeszcze kasa zostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gibons napisał:

Głupoty gadasz nawet bez ASO dostanie sporo za takie szkody. Zrobi w bdb serwisie i jeszcze kasa zostanie. 

Niekoniecznie. Popatrz sobie jakie wyceny robią na gotowkę, a jakie wychodzą wyplaty przy likwidacji poprzez serwis. 

Wiem coś o tym bo nie tak dawno przy szkodzie, ktorą wycenili na 1,8k zł na bezgotowkę, w aso wyszlo prawie 6k zł.

Także sobie porównaj. Jak się da to wszystko wycenią do klepania i malowania a nie do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomi790 napisał:

Niekoniecznie. Popatrz sobie jakie wyceny robią na gotowkę, a jakie wychodzą wyplaty przy likwidacji poprzez serwis. 

Wiem coś o tym bo nie tak dawno przy szkodzie, ktorą wycenili na 1,8k zł na bezgotowkę, w aso wyszlo prawie 6k zł.

Także sobie porównaj. Jak się da to wszystko wycenią do klepania i malowania a nie do wymiany.

On ma młode auto i na pewno naprawę na ori częściach nawet przy gotówce. Nie mogą dać elementu używanego ani do naprawy. W aso pewnie wyjdzie naprawa ponad 20k ja mówię że gotówki dostanie 8-10tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić jałowej dyskusji. Jak zrobi wycenę będzie wiadomo co i jak. Może da znać jak ostatecznie wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłem auto do zaprzyjaźnionego zaufanego mechanika. Wycenia naprawę. Może dziś będę miał kwotę. Dopiero po tym zdecyduję co dalej. Generalnie błotnik można kupić ori, maska malowanie (była wcześniej malowana w aso w Niemczech). Zderzak jest ok oprócz kratki brakującej.

Ubezpieczenie AC mam na full wypasie w opcji serwis bez amortyzacji części i płacę teraz na rok 2100 pln za oc, ac, nnw i assistance. Jak polecą zniżki to wiem, że składka wzrośnie i odbije się to na kolejne 5 lat. Na dwóch autach jakie mam. Więc zgłoszę szkodę jak mechanik powie, że naprawa będzie droga. I chcę również powiedzieć, że nawet jeśli auto nie trafi do aso to dla mnie ważne żeby naprawa była zrobiona dobrze, a nie jak u przysłowiowego Ryśka w stodole na wsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pietrz44 napisał:

Odstawiłem auto do zaprzyjaźnionego zaufanego mechanika. Wycenia naprawę. Może dziś będę miał kwotę. Dopiero po tym zdecyduję co dalej. Generalnie błotnik można kupić ori, maska malowanie (była wcześniej malowana w aso w Niemczech). Zderzak jest ok oprócz kratki brakującej.

Ubezpieczenie AC mam na full wypasie w opcji serwis bez amortyzacji części i płacę teraz na rok 2100 pln za oc, ac, nnw i assistance. Jak polecą zniżki to wiem, że składka wzrośnie i odbije się to na kolejne 5 lat. Na dwóch autach jakie mam. Więc zgłoszę szkodę jak mechanik powie, że naprawa będzie droga. I chcę również powiedzieć, że nawet jeśli auto nie trafi do aso to dla mnie ważne żeby naprawa była zrobiona dobrze, a nie jak u przysłowiowego Ryśka w stodole na wsi.

Ty myślisz że aso naprawia? Oni mają podwykonawców do których sam możesz auto indywidualnie oddać. Poza tym na pewno znajdziesz lakiernik który zrobi to bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie szukania lakiernika po przetarciu jakie zafundowała mi jakaś pani pod marketem? mam do roboty blotnik i drzwi. Znalazłem u siebie na mieście gość bierze 400zl od elementu ale robote robi lux na google opinie 5 na 5, pozatym w pracy podpytywałem to też same pozytywy, nie wiem jak w innych miastach ale u nas 400zl to chyba najwięcej na okolice od elementu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gibons napisał:

Ty myślisz że aso naprawia? Oni mają podwykonawców do których sam możesz auto indywidualnie oddać. Poza tym na pewno znajdziesz lakiernik który zrobi to bardzo dobrze. 

może u Was nie, ale u nas tak - ASO naprawia, mają własną blacharnię i lakiernię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jedrekx napisał:

może u Was nie, ale u nas tak - ASO naprawia, mają własną blacharnię i lakiernię

Poważnie ??? I wiedzą jak z tego korzystać - ciekawe :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystałem tam mając a3, robiłem też inne auta firmowe - reklamacji nigdy nie składałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...