Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko!!! :hi:

Po projekcie B7 3.0 TDI ASB:

Jest A4 B6 AWX Sedan ?

Dlaczego? Nowy właściciel B7 @pralinen swoje B6 pozostawił mi w rozliczeniu ?

Taki układ mi pasował, potrzebuję teraz auta do kręcenia się w koło komina, a to mi w zupełności wystarczy ?

Krótkie info:
- A4 B6 1.9TDI AWX
- 1BE

- 17'' wzór Audi A5
- Kolor LY9B
- Ciemne szybki
- Fake listy S4
- Lotka ABT
- Końcówki wydechu REMUS

- Światła przód HID ORI BIX
- RNS-E
- 2x Prąd, 2x Korbotronik ?
 

Krótkie plany:
- Serwis NA BIEŻĄCO!
- Chip DONE! Okolice 160ps/355nm
- HID out! DONE!
- Ogarnąć wnętrze NA BIEŻĄCO!
- Nad resztą się pomyśli

 

Zrobione:
- Rozrząd, turbo, wtryski, dwumas, sprzęgło kevlar, heble
- Bluetooth
- Tempomat
- Bixenon
- BOSE

 

 

Auto wyprane u @goldi w dniu wczorajszym. Dzisiaj wraz z małżonką spędziliśmy prawie 4h przy myciu zewnątrz i wewnątrz auta. Jest ok ?

Foto:

521r7wY.jpg
FD0ncMn.jpg
ClKpkbO.jpg
2L10Aw0.jpg
0AEJmh5.jpg
5cbW5QM.jpg
bIHYvdS.jpg
WgVnIfk.jpg

Stay tuned...!
 

 

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano
  • Autor

Auto jutro wędruje do CK-Project we Wrocławiu. Kamil na pewno ogarnie mechanikę auta na tip top.

Spoiler!
qlfFSN5.jpg
 

Opublikowano

Hybryda czy stara suszarka kaput???

 

Opublikowano
  • Autor

Ori AWX. Stara do wymiany.

W tym projekcie jeśli chodzi o moc nie będzie nic więcej niż Stage1. Ma i musi wystarczyć ?

Opublikowano

Masz może jakieś foto na którym lepiej widać te fake listwy? Warto się nad nimi wogole zastanawiać ?

Opublikowano

Fajna B6:thumbup1: Gratki furki :decayed:

Szkoda, że B7 poszło, no ale to już twoja decyzja...

Bezawaryjności życze :hi:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Onyks napisał:

Masz może jakieś foto na którym lepiej widać te fake listwy? Warto się nad nimi wogole zastanawiać ?

Jutro zrobię jakieś dodatkowe. 
Wg mnie wyglądają spoko.
@pralinen mówił że kupił je 5 lat temu. Miały się nie trzymać, nie dać rady itp, itd. Są na miejscu i mają się dobrze.
 

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Fajna B6:thumbup1: Gratki furki :decayed:

Szkoda, że B7 poszło, no ale to już twoja decyzja...

Bezawaryjności życze :hi:

Podziękował :hi:

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Niech sluzy bardziej i lepiej niz b7?

Opublikowano
  • Autor

@wesz82 oj lepiej niż B7 będzie ciężko ? to auto robiło robotę... ?

Opublikowano

Coś tam obczailem temat b7.

Jak sie czujesz teraz w takim wolnym aucie???

Opublikowano
  • Autor

Spadek mocy odczuwalny, ale można z tym żyć. Trzeba pamiętać przy wyprzedaniu że ma się do dyspozycji prawie 200 koni mniej ?

Opublikowano
  • Autor

@Onyks kilka więcej fotek listw:

W3MVfmJ.jpg
wLD6ybI.jpg
YBNooEc.jpg
Ev5nT34.jpg
13Dq4be.jpg

Opublikowano

Trzeba było zostawić te turbo to w czasie prania bym ci je zmienił  powodzenia 

Opublikowano

Pięknie wysmalcowane auto :) Listwy faktycznie, całkiem fajnie się prezentują. 

Opublikowano
  • Autor

@goldi dzięki, ale jeszcze sporo innych rzeczy będzie zrobione więc luz ?

@Onyks A dziękuję, starałem sie ?

Opublikowano

Oby się sprawowała nie gorzej niż b7?poza tym b6 w sedanie to naprawdę ponadczasowa sylwetka, te auto jak jest z gustem wyrazane do dziś wyglada genialnie

Opublikowano

Gratulacje nowego auta ;D

Czarne B6 sedanik klasyka,

Niech bezawaryjnie służy,

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

@instruktor83 zgadzam się w pełnej rozciągłości ?

@black4 A dzięki.

Auto już w CK-Project. Stay tuned. ?

Opublikowano
  • Autor

Coś tam się dzieje...

8LRO4as.jpg
4aYsbhz.jpg
faeac76.jpg
Q39pHx4.jpg

Opublikowano
  • Autor

Cd.
TW2OshP.jpg
wYonlCp.jpg
XLv0UT6.jpg
ahiIQam.jpg
x4MM9My.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.