Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody


pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis przy przebiegu
pC7zbhz.jpg
ZAKOŃCZONY ;)

Co zostało zrobione:
1. Wymiana oleju Motul z płukanką LM + LM Ceratec + LM Diesel spulung + Wszystkie filtry Mann
2. Poduszki silnika ORI
3. Poduszka skrzyni
4. Zestaw wahaczy MasterSport
5. Amortyzatory przód i tył Sachs
6. Łączniki stabilizatora tył
7. Tarcze i klocki przód ATE
8. Piasty przód Febi
9. Łożyska przód
10. Intercooler Nissens
11. Oringi rur IC/Turbo

Trochę tego wyszło ;) Ale auto w tej chwili ogarnięte i nic więcej nie planuję robić ;)

Na koniec... wpadł mały chip :) Moc? Aktualnie nieznana bo nie hamowania, ale okolice 160ps/355nm.

A za tydzień w piątek jedziemy na małe "malowanie" :)
 

Edytowane przez pksmlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Jako że auto, miałem nadzieję (!), jest w pełni sprawne, klamka zapadła. Postanowiłem, że Audi będzie środkiem transportu na wakacje zarezerwowane z Eurocampem na Lazurowy Wybrzeżu w miejscowości Frejus.

Wszystko wysprzątane, umyte i gotowe, więc ruszamy!

W drogę wystartowaliśmy 20.05.2019 r. z następującym stanem:
Jx7vz8X.jpg
Hl3qFIu.jpg
 

Samochodem podróżowało 4 dorosłych osób + bagaż zapełniony, w moim rozumieniu, w sposób niemożliwy :D Czyli bagażnik po sam korek + w środku też znalazło się parę gratów, w nogach i na głowach ;)

Auto super dzielnie pokonywało niemiecki autostrady, szwajcarskie wiadukty, włoskie bezdroża aby w końcu cieszyć francuskim słońcem i urokami Lazurowego Wybrzeża.

E0uOx21.jpg
9HVKXB9.jpg

Najbardziej podobała mi się wycieczka do Kanionu Verdon, jednego z najgłębszych w Europie. Widoki zapierają dech w piersi!

YMOtkrg.jpg
bJGR05C.jpg
O1nQmO4.jpg
NG6ZFM8.jpg
 

Wycieczka powożona przez " Babcię " dotarła również do takich miejsc jak Cannes, St Tropez, St Raphael i wiele innych, których opisanie zajęłoby mi duuużo czasu, a nie na to czas i miejsce :)
Dodam tylko, że w tych wspaniałych miejsca, widzieliśmy wiele ciekawych przykładów motoryzacji, np:
0uX74Io.jpg
Zaparkował tuż obok naszej OOOO - chyba był zazdrosny :D

Przygodę zakończyliście dzisiejszego poranka, a licznik okazał następującą wartośc:
wIV5FLL.jpg
 

" Babica " przejechała z nami blisko 4 tysiące kilometrów, nie okazując przy tym grama niezadowolenia. Turbo pompowało, wskaźniki pokazywały same poprawne wartości, naszym oczom nie ukazała się ani jedna pomarańczowa lub czerwona kontrolka (nie wliczając w tym tej od hamulca ręcznego), a sama " Babcia " nie " łyknęła " przy tym grama oleju.

Ahoj przygodo! Gdzie teraz nas poniesie? :D

Edytowane przez pksmlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Też swoim zwiedziłem trochę EU bez problemu ;)

Oby więcej takich udanych wypadów! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wypad się udał.

Ja jak jadę w długą drogę to patrze od czasu do czasu na licznik i zastanawiam się kiedy wyskoczy jakaś kontrolka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doinwestowales to sobie jeździsz, fajnie że dostała nowe życie, Twoja poprzedniczka zrobiła ostatnio w tydz 3tys i też kontrolki w porzadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pralinen napisał:

Doinwestowales to sobie jeździsz, fajnie że dostała nowe życie, Twoja poprzedniczka zrobiła ostatnio w tydz 3tys i też kontrolki w porzadku?

Była zadbana to lata :D 

Ciesze się, elegancko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Nie ma się co rozpisywać, nic się nie dzieje ?

Przy przebiegu 355kkm wymieniony komplet filtrów, olej (cały czas Motul) i żarnik ksenonów po stronie kierowcy bo się wypalił - wpadł Bosch 5500K ?

Poza tym ON i do przodu ?

Szerokości wszystkim!

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie luźniutko: auto na sprzedaż. 

Jak ktoś szuka zadbanego i ładnego (wg mnie) auta to zapraszam na priv. 

Jak widać w temacie, w aucie jeśli chodzi o mechanikę/zawieszenie - wszystko jest nowe. Rozrząd, osprzęt, turbo, wtryski, dwumas, sprzęgło, heble, amory, wahacze, filtry, oleje, program.

Na razie tylko forum, lepiej żeby zostało tutaj.

Edytowane przez pksmlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie "dostalem" od kumpla A6C5 Avant, na budowę jak znalazł. A później definitywnie rozstanie z marką Audi ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Kia, Ford, Renault, Opel... świat motoryzacji wielki jest wpiz*... :-) A płacić za 4 pierścienie dla zasady... wyroslem z tego ;-)

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2019 o 12:54, pksmlody napisał:

Zobaczymy. Kia, Ford, Renault, Opel... świat motoryzacji wielki jest wpiz*... :-) A płacić za 4 pierścienie dla zasady... wyroslem z tego ;-)

Taaa ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aucie pakiet zima - 16'' ORI Audi + Nokian WR D4 + Gumowe dywaniki w środku.

W poniedziałek auto w CK-Project na wymianę drugiego żarnika bixenon (wpadnie taki jak po stronie kierowcy czyli Bosch 5500K), czujnik temp wody i lewe łożysko przód.

Auto dalej na sprzedaż, info w dziale sprzedam.

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy dla zasady? Może dla komfortu i jakości wykonania i fajnych rozwiązań, prostych napraw itd. Ja zastanawiałem się nad różnymi autkami, ale żadne mnie nie przekonuje do siebie tak jak marka Audi  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...