Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Allroad 3.0tdi (CCWA)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Audi dostało nową krew :)

Olej castrol EDGE 5w30, komplet filtrów, skrzynia biegów również nowy olej z filtrem.

Edytowane przez zieli_84

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Felgi 19' dzisiaj odebrałem i już czekają na wiosnę. Opony zrzuce bo założone są 255/35 a założę 255/40 do allroad ciut wyższy profil. 

IMG_20190223_121903.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zrobiło się cieplej więc można coś zrobić przy aucie. 

Polerka chromów i wydechu oraz szybka przymiarka felg 19'. Przy oponach na wyższym profilu będzie ok. 

IMG_20190307_132419.jpg

IMG_20190307_132428.jpg

IMG_20190307_140549.jpg

Opublikowano

Mogłeś założyć 20 cali, znacznie lepiej wygląda i oponę wstawisz 245x40.

No ale dobre i 19 cali. To auto to kolubryna więc duże koło dobrze wygląda.

Ja na zimę chcę wstawić 19 cali ... albo 18

A będziesz robił program?  Ten silnik to lubi ? a jazda nieporównywalna. Samym programem zrobisz pod 300 koni albo i troche więcej. 

A jak zmienisz IC i Turbo to na 360 da radę go wystroić. 

Edytowane przez mlody020

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, mlody020 napisał:

Mogłeś założyć 20 cali, znacznie lepiej wygląda i oponę wstawisz 245x40.

No ale dobre i 19 cali. To auto to kolubryna więc duże koło dobrze wygląda.

Ja na zimę chcę wstawić 19 cali ... albo 18

A będziesz robił program?  Ten silnik to lubi ? a jazda nieporównywalna. Samym programem zrobisz pod 300 koni albo i troche więcej. 

A jak zmienisz IC i Turbo to na 360 da radę go wystroić. 

Szczerze to jak założyłem te 19 to one znikły w tych nadkolach. Ale zmienię opony na wyższy profil. 

Program chodzi mi po głowie tylko obawiam się skrzyni. Stronic podobno do 550NM. Chociaż wszystkie auta które miałem to robiłem program i jeździły. 

Takie 300km to już robi robotę :)

Opublikowano
15 godzin temu, zieli_84 napisał:

Szczerze to jak założyłem te 19 to one znikły w tych nadkolach. Ale zmienię opony na wyższy profil. 

Program chodzi mi po głowie tylko obawiam się skrzyni. Stronic podobno do 550NM. Chociaż wszystkie auta które miałem to robiłem program i jeździły. 

Takie 300km to już robi robotę :)

U mnie jest stronica i nic się nie dzieje, a na blacie prawie 360 koni. Kilka osób na forum ma tą skrzynie i wiele z nich ma zrobiony program i wszystko śmiga jak talala ;) Ja już na programie  zrobione mam 50 tys. km i wszystko oki.

 Więc skrzynią się nie przejmuj, tylko jedź do dobrego tunera, który wrazi czego zrobi też program skrzyni.

Ps. i dbaj o skrzynię - w sensie wymiana oleju, filtrów. 

Problemy jakie z nią występują opisane są tu na forum.  

Edytowane przez mlody020

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, mlody020 napisał:

U mnie jest stronica i nic się nie dzieje, a na blacie prawie 360 koni. Kilka osób na forum ma tą skrzynie i wiele z nich ma zrobiony program i wszystko śmiga jak talala ;) Ja już na programie  zrobione mam 50 tys. km i wszystko oki.

 Więc skrzynią się nie przejmuj, tylko jedź do dobrego tunera, który wrazi czego zrobi też program skrzyni.

Ps. i dbaj o skrzynię - w sensie wymiana oleju, filtrów. 

Problemy jakie z nią występują opisane są tu na forum.  

Program skrzyni też robiłeś u siebie? 

Kilku moich znajomych ma zrobione programy w swoich a4b8 3.0tdi tylko w manualu i czuć te ponad 300km. Uśmiech z twarzy nie schodzi :)

Opublikowano
23 godziny temu, zieli_84 napisał:

IMG_20190307_140549.jpg

Masz zdjecie z boku tej 19" na aucie? Sam sie zastanawiam nad jakims 19" kolem i chcialbym zobaczyc jak to z boku u ciebie wyglada.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Korton555 napisał:

Masz zdjecie z boku tej 19" na aucie? Sam sie zastanawiam nad jakims 19" kolem i chcialbym zobaczyc jak to z boku u ciebie wyglada.

19 ma et32 i delikatnie koło się chowa w nadkole. Z tyłu jest zima 17 i et26 i też lekko felga się chowa. Nie mam zdjęcia z boku niestety. Lada dzień będę zamawiać opony lato i założę już na auto to zrobię fotkę. 

Opublikowano

Przy ET ważna jest jeszcze szerokość felgi, bo np 8.5 szerokość z ET 29 to bedzie tak samo jak np 9 szerokość z ET 33

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Korton555 napisał:

Przy ET ważna jest jeszcze szerokość felgi, bo np 8.5 szerokość z ET 29 to bedzie tak samo jak np 9 szerokość z ET 33

A widzisz...... To by się zgadzało, bo 19 cali ma szerokość 8.5 a te 17 mają 7.5 dlatego nie ma różnicy i są identycznie lekko schowane. 

Opublikowano
10 godzin temu, zieli_84 napisał:

Program skrzyni też robiłeś u siebie? 

Kilku moich znajomych ma zrobione programy w swoich a4b8 3.0tdi tylko w manualu i czuć te ponad 300km. Uśmiech z twarzy nie schodzi :)

Tak poprawiny był u mnie soft skrzyni. Ja auto robiłem u Rogala. Wiesz fun z jazdy to dopiero jest właśnie przy automacie z programem, osobiście uważam mocny diesel ze skrzynia manualna wg mnie to nieporozumienie. 

Edytowane przez mlody020

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.03.2019 o 21:37, mlody020 napisał:

Tak poprawiny był u mnie soft skrzyni. Ja auto robiłem u Rogala. Wiesz fun z jazdy to dopiero jest właśnie przy automacie z programem, osobiście uważam mocny diesel ze skrzynia manualna wg mnie to nieporozumienie. 

Masz rację co do automata. Jezdze tylko automatami bo nie chce mi się wiosłować biegami. Muszę poszperać w necie i można znajdę jakąś dobrą firmę która ogarnia program łącznie ze skrzynia biegów w okolicy Bydgoszcz/Piła/Poznań. 

Opublikowano

w Inowrocławiu masz dobrego tunera

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, jedrekx napisał:

w Inowrocławiu masz dobrego tunera

Możesz wrzucić link z jego stroną? Ogarnia też program skrzyni? 

Opublikowano

http://brk-tuning.pl/

paru znajomych robiło u niego program i byli zadowoleni ;)

Opublikowano
  • Autor

najpierw pucowanie auta a potem pora na pyszną kawę. 

IMG_20190205_171240.jpg

IMG_20190205_172118.jpg

IMG_20190204_150450.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zestaw letni założony. Opona 255/40/19, felga et32. 

IMG_20190326_121158.jpg

IMG_20190326_121122.jpg

IMG_20190326_121106.jpg

Edytowane przez zieli_84

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzień roboty i lakier wyglinkowany, wypolerowany oraz nałożony wosk fusso99. 

Następny krok to program aby dobić do ok 300KM. 

IMG-20190710-WA0009.jpg

IMG-20190710-WA0020.jpg

IMG-20190710-WA0023.jpg

IMG-20190710-WA0000.jpg

IMG-20190710-WA0013.jpg

IMG-20190710-WA0002.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych fotek. 

IMG_20190827_151312.jpg

IMG_20190827_152242.jpg

IMG_20190827_152455.jpg

IMG_20190827_151613.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.