Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Allroad 3.0tdi (CCWA)


zieli_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Po exeo przyszła pora na Audi. Zupełnie przypadkowo natrafiłem na ten egzemplarz i się skusilem z racji przebiegu 120tysi, udokumentowany w niemieckim serwisie. 

Audi allroad 3.0tdi CCWA, skrzynia Stronic, 240KM z 2011 roku. 

Z wyposażenia które jest w miarę duże mogę dopisać że posiada poza standardowym: panoramiczny dach, czarna podsufitka, elektryczna klapa bagażnika. 

Koła zestaw zimowy 17" 225/55/17

Kola zestaw leni 19" 255/40/19

Screenshot_20181020-212428.jpg

IMG_20181020_154429.jpg

IMG_20181020_154153.jpg

IMG_20181020_154209.jpg

IMG_20181020_154224.jpg

IMG_20181020_154246.jpg

IMG_20181020_154140.jpg

IMG_20181020_154527.jpg

Edytowane przez zieli_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka w takim samym kolorze co moja. Oby jak najdłużej cieszyła i bezawaryjnie służyła ✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje fajna sztuka i 3.0 już słuszny motor. Bezawaryjności życzę i witamy w gronie posiadaczy allroad. 

ps od razu pomyśl nad kołami 19 cali lub 20 ja sam mam 18 i powiem szczerze że to pierwszy i ostatni letni sezon na nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rzeczywiście nie zwróciłem nawet uwagi na tą lotkę ale fajnie to wygląda. A znaczek V6T na błotnikach chyba w allroad tez nie był montowany ale różne są wizje :) ja mam sline od poprzedniego właściciela i tez jest spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka przyjechała z niemiec, lotka i emblemat V6T. Tak myślałem czy 18 cali nie będą czasem za małe. Kolega ma w swojej 19 cali i wygląda znakomicie.

Emblemat ściągnę i nakleje Sline.

Mam kilka drobiazgów do zrobienia przy niej. Mam nadzieję, że szybko się z tym ogarnę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko  na wypasie. Pogratulować wozidła. Niech służy bezawaryjnie. Co do znaczka zostawiłbym je. Emblemat Sline oklepany, tu masz jednak coś innego.  Nie masz oznaczeń na klapie modelu silnika.  Ja bym zostawił, Twoje auto to zrobisz jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie rację. Może rzeczywiście zostawię V6T :) Sline oklepany. Teraz założony zestaw zimowy, ale na wiosnę napewno wrzucę większe fele bo 17 giną w tak wielkim nadkolu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednie miejsce dla Allroad :) pod moją nieobecność żona postanowiła wybrać się z dziećmi na grzyby. Jak wysłała mi to zdjęcie to myślałem że oszaleje. A żona stwierdziła, że przecież 4x4 allroad to odpowiednia auto w taki teren. 

IMG-20181102-WA0007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać żonie szlaban na auto na pewien czas ?.

Ja mam odwrotny problem. Moją A4 nie chce jeździć bo coś się może stać i co wtedy będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pietrz44 napisał:

Dać żonie szlaban na auto na pewien czas ?.

Ja mam odwrotny problem. Moją A4 nie chce jeździć bo coś się może stać i co wtedy będzie.

To jesteś w lepszej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Wam zazdroszcze tego sniegu... w Opolu dzisiaj +8C .... 

Nie wiem kiedy moj Allroad snieg zobaczy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te audi to mój pierwszy samochód z napędem na 4 koła. W taką pogodę sprawdza się idealnie. Sąsiad jak się przejechał to stwierdził że jego astra to badziewie. Audi jedzie jak przyklejone w taki śnieg aczkolwiek idzie się pomylić bo już hamowanie jest jak w każdym innym aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuje ze swojego tematu. Juz widze po twojej allroad ze musze troche delikatniej przyciemnic szyby. Felga minimum 18 fajnie siedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2018 o 21:22, zieli_84 napisał:

Te audi to mój pierwszy samochód z napędem na 4 koła. W taką pogodę sprawdza się idealnie. Sąsiad jak się przejechał to stwierdził że jego astra to badziewie. Audi jedzie jak przyklejone w taki śnieg aczkolwiek idzie się pomylić bo już hamowanie jest jak w każdym innym aucie. 

?? klei na o esach ale wiadomo trzeba pomyśleć nad heblami, niech somsiad puszcza astre i biere cztery pierścienie w w quattro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, letallec napisał:

Fajne auto. I ten przebieg?

Dzięki kolego. Auto "odpukać" narazie sprawuje się dobrze. Chodź już troszkę zrobiłem przy nim rzeczy, ale wiadomo każdy robi auto pod siebie. Nie musiałem, ale u mnie wszystko musi być jak w zegarku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...