Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S8 D4 APR stage 2 700 HP +


LordOFtheRINGS

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jestem tu od dluzszego czasu ,jakos pare lat  i wkoncu napisze cos. Troszeczke aut w zyciu bylo, zaczelem od vw golf 3 vr6, pozniej vw bora2.3, audi s3, 2x a6 2.4, a4 b6 1.8t bex 220hp, a4 b7 2.0tfsi 300hp,s4 b7, a8 d3 4.2, 2x a6 c7,golf 3 vr6 turbo jest jeszcze tam jakas skoda superb i inne graty, aktualnie jest s8 d4 i tak sobie mysle co ja kupie pozniej, te autko jest perfekcyjne ? mam racelogic to przy wolnej chwili wrzuce jakies czasy dla ciekawych i z vr6t tez ;) 

P80504-181510.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty do stage 2 mam od APR Performance, stage 2 robilem w Szwecji . Fotografem to ja nigdy nie zostane hahaha ale fotki jakies mam ,musial bym posiedziec i przegladnac telefon. Zima sie zbliza i trzeba autko do garazu schowac, wogole to opony mi sie skonczyly, przegladu to napewno nie przejdzie, nie bede kupywal teraz bo bede mial stare rocznikowo :D Jechalem po pizze to zrobilem fotke 100-200 w 7sek, 0-100 czas slaby no ale -2 stopnie i ciezko zlapac przyczepnosc

P81012-195331.jpg

P80504-181438.jpg

P80504-181838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autkiem przejechalem jakis 80tys km, nic sie nie dzialo w motorowni czy elektryce. Serwis robie dosc czesto, olej czasami nawet co 4tys z opoznieniem do 8tys km. Skrzynia biegow trzyma sie bardzo dobrze. Przed kupnem prawie kupilem s7 i w planach odrazu mialem 700+ ale ta skrzynia, dozbieralem grosza i wybor rs czy s8 ... hmm mam c7 i nie chcial bym miec juz takiego samego srodka dlatego wybor s8 i skrzynia co wytrzymuje bez problemu moment obr. Nie mowie ze skrzynia s.tronic jest zla w 3.0tfsi na 470km fajnie wspolpacuje tylko tam NM bardziej liniowe niz w tubo silnikach. Osiagi sa dosc dobre jak na takie ciezkie auto, bardzo latwe w prowadzeniu, moc czuc ale np w  porownaniu np do bmw m3 e46 supercharged 600hp to tam jes zabawa, morda sie cieszy nawet na prostej drodze ale jest wolniejszy 0-200 od s8, tylko te odczucia calkiem inne. Ciezko opisac wrazenia, kazde auto jest do czegos innego, mysle ze s8 jest bardzo uniwersalne, nawet na zamarznietym jeziorze nim poszalem ;)  od 15 lat jestem na zawodach ice drift i naprawde takim klockiem fajnie sie jezdzi :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...