Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>


BLIND

Rekomendowane odpowiedzi

noo noo z takiego brzydala takie cacko, jednak zmiana lamp robi robote :naughty:

felgi jak dla mnie średnie, nie mogę ich sobie jakoś wyobrazić na aucie...tym bardziej nie bez zawiasu więc Kolego chociaż -35mm musi być bo nie będzie takiego lansu :wink4:

a co Wy panowie mówicie że turbo może dołożyć??? chodziły mi po głowie takie plany ale podobno jest to bardzo kosztowne?! coś więcej na ten temat proszę... :gwizdanie:

powodzenia w dalszych modach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :> opony już na felgach, ale na aucie pojawią się dopiero na święta.. 215/45 8x17:

felekfh.jpg

[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 11:06_________________________________________________Wiosenne porządki i w końcu jakieś fotki wnętrza:

zdjcie027g.jpg

zdjcie009p.jpg

zdjcie006x.jpg

No i komora silnika po zimie:

zdjcie003e.th.jpg

W przyszłym tygodniu będę działał ze spryskami.. Zbiornik już leży w domu..[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 16:42_________________________________________________Fotki jeszcze na setupie zimowym (ostatnie dni).. W przyszłym tygodniu montuje spryskiwacze.. Już wszystko skompletowane: zbiornik, spryskiwacze, pompki itd.. Udało mi się też zakupić komplet sprężyn weiteca :decayed: narazie fotki na -20mm :helm: niedługo powinno być niżej :cool1:

zdjcie000hfi.th.jpgzdjcie005seg.th.jpgzdjcie007n.th.jpg

zdjcie001c.th.jpgzdjcie006ojn.th.jpgzdjcie003xkf.th.jpg

zdjcie002cbo.th.jpgzdjcie004fgx.th.jpg

zdjcie003xkf.jpg

zdjcie004fgx.jpg

zdjcie005seg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu montuje spryskiwacze.. Już wszystko skompletowane: zbiornik, spryskiwacze, pompki itd.

Ile to wszystko? I takie jak ori czy jakieś inne? :rolleyes:

dobre mody :good: Oby tak dalej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx koszta przedstawiają się mniej więcej tak:

-zbiorniczek 200zl w serwisie, mi udało się kupić używkę z pompkami za 100zl,

-pompka wysokociśnieniowa 40-80zl - będę miał taką na sprzedaż,

-spryskiwacze od 100 do 400zl, u mnie będą stojące na zderzaku od octavii - zapłaciłem 100zl za nówki (miałem wcześniej wysuwane, ale zbyt duże problemy pojawiły się przy montażu, więc zrezygnowałe, do tego zawór spiętrzający 30zl, węże i chyba wszystko..

Za ori spryki kompletne trzeba dać ok 700zl (mówię o komplecie). U mnie to wyjdzie dużo mniej.. Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy..[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 09:04_________________________________________________Mam tylko na chwilę dostęp do neta, więc tylko dwie fotki:

73763406.jpg

56652954.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te spryski mnie trochę denerwują :decayed: są zbyt duże i takie... :disgust: na 1 fotce mi się bardzo podoba :good: Pomyśl jeszcze o grillu i halogenkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko pięknie i w dobrą stronę :good:

jak byś chciał sprzedawać te sprężynki -20 to masz we mnie kupca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili weiteci -30 lub -35 (dokładnie nie pamiętam, musze sprawdzić) na sprzedaż. -20 też kiedyś będą na handel, bo chcę założyć jakiś inny zawias..

hmm a jak by to cenowo wyglądało? :>

wal na priva jak coś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS poszło pw.

Jak widać na fotkach zamontowałem spryski od skody octavii. Koszt zdecydowanie niższy, a efekt końcowy taki sam. Mi osobiście podobają się te odstające rogi :> Slepy dziękuje bardzo za pomoc w doborze zbiornika. Trafił mi się z wersji po II FL razem z pompkami za dobre pieniądze.

Przy okazji jak zmieniałem koła pomalowałem zaciski oraz wymieniłem klocki. Wymieniłem 4 górne wachacze i końcówki. Oczywiście zbieżność została ustawiona. Teraz auto śmiga jak nowe :)

Pozostałe fotki po zmianie kół na letnie:

dsc01287w.th.jpgdsc01288u.th.jpgdsc01289ggx.th.jpg

dsc01290cqp.th.jpgdsc01291v.th.jpgdsc01292o.th.jpg

dsc01293q.th.jpgdsc01294n.th.jpgdsc01295e.th.jpg

dsc01296f.th.jpgdsc01297l.th.jpgdsc01298r.th.jpg

dsc01299y.th.jpgdsc01300g.th.jpg

dsc01301tge.th.jpgdsc01302pqr.th.jpg[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 12:01_________________________________________________Nowy zakup :cool1:

zdjcie007vwi.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz na priva jak rezałeś te spryski i ile Cię wyszły :cool1:

cene zawiasu też się chętnie dowiem bo nowy widzę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS nie ma co opisywać :> jak będziesz montował i będzie jakiś problem to wtedy pisz, a napewno pomogę :cool1:

Spryski wyszły mnie tak na oko 300zl, a zawias faktycznie funkiel nówka SUPERSPORTA -55/-40 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne! trza bylo nie pic tyle i wbij do enerdowa Audika;)

pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby;) Jak uporam sie z moim problemem to jakzawitam do Wrocka do donosoftu wiec bedzie okazja do pogadania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...