Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Julo Audi A4 B7 BRD 170KM S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam takie do was pytanie, jak podnioslo stan oleju o ok pół centymetra ponad stan to mozna sprobowac dojechac do mechaniora te 15km czy lepiej nie ryzykowac i brac lawete ? Dpf out i robie od razu program na 200KM

Opublikowano

@julo23 stan oleju silnikowego? Sam z siebie się podniósł?

Opublikowano

Sprawdzales stan plynu chlodniczego??

Opublikowano
Godzinę temu, julo23 napisał:

Mam takie do was pytanie, jak podnioslo stan oleju o ok pół centymetra ponad stan to mozna sprobowac dojechac do mechaniora te 15km czy lepiej nie ryzykowac i brac lawete ? Dpf out i robie od razu program na 200KM

zobacz czy w OC nie masz Asistance, wyjmij ktorys bezpiecznik i powiedz ze nie odpala. ;) I cyk do mechanika laweta za free... :D

Opublikowano
13 minut temu, golden87 napisał:

zobacz czy w OC nie masz Asistance, wyjmij ktorys bezpiecznik i powiedz ze nie odpala. ;) I cyk do mechanika laweta za free... :D

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Sam z siebie się nie podniósł,   ale jest problem z wypalaniem DPF i po nieudanych próbach się podniósł stan oleju.

Jest błąd  008194 - filtr cząstek stałych zespół 1,  P2002,  006 za mała skuteczność - MIL zapalona.

Dodam że to już drugi filtr.   Także jutro robi OUT.  Szkoda moich nerwów i pieniędzy,  niestety nie zrobie dobrze ekologom.   :D 

 

Lawete mam już nagraną za stówkę.  Dobry pomysł z tym Assistance. 

Edytowane przez julo23

Opublikowano
  • Autor

Czas podliczyć wydatki :

Przegląd tech  100zł

malowanie felgi  80zł

opony zimowe 820zł

nadkole przód 65zł

rejestracja 265zł

olej 150zł

filtry 185

zmiana kół 100zł

podszybie pełne z ASO 165

płyn do wtrysków LM 50zl

olej skrzyni biegów 150zł

sprzęgło LUKa  660zł

rozrząd z ASO   1150zł

dywaniki gumowe 68zł

wymiana rozrządu i sprzęgła 250zł

Ubez OC NNW  Ass  460zł

regeneracja modułu pompy oleju 550zł + 20KW

montaż innego DPF, pompy oleju + olej 650zł

nowy Akumulator Centra futura 400zł

poduszka silnika prawa z ASO 550zł

montaż poduszki,  dpf off, olej  i chip   700zł

RAZEM   7000zł   

Nie pamiętam kiedy tak dużo wydałem na auto,  chyba przez 10 lat jeżdżenia A4 B6   hahahahaha

Witamy w świecie B7

Opublikowano

Taki pakiecik startowy ?

Ja u siebie nawet nie licze ?a;le przynajmniej spokojnie teraz latasz

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czyszczenie dolotu, przepustnicy i intercoolerow. Spalanie duzo mniejsze i silnik ciszej pracuje.

IMG_20190207_173704.jpg

IMG_20190207_214721.jpg

received_761009544270381.jpeg

Edytowane przez julo23

Opublikowano
W dniu 15.01.2019 o 10:04, julo23 napisał:

koszt regeneracji w FUTURUM to 600zł,  ale jako klubowicze mamy zniżkę 50zł  

DPF chciałem zostawić, kupiłem drugi w ładnym stanie.  Niestety mam problemy z wypalaniem,  nie wiem co jest nie tak,  dobił do 50g sadzy,  próbuje wypalać ale nie wypala.

Wczoraj mi 1 raz zaświecił DPF,  a po jakiejś chwili świece żarowe a teraz nawet check engine.

Coraz bardziej dojrzewam do myśli żeby go wywalić.  Choć chciałem dobrze :D

Kolego jakim cudem zapłaciłeś 600zł ? robiłem w FUTURUM regeneracje za wszystko zapłaciłem 1100zł

Opublikowano
  • Autor

Robiłeś z montażem ?

 

Ja dzwoniłem i pytałem o cene  dla BRD.   Sama naprawa, plus kurier 30zł

Edytowane przez julo23

Opublikowano
1 godzinę temu, julo23 napisał:

Robiłeś z montażem ?

 

Ja dzwoniłem i pytałem o cene  dla BRD.   Sama naprawa, plus kurier 30zł

Tak ja osobiście jechałem do Gdyni i zostawiłem auto na warsztacie i odebrałem gotowe 

Opublikowano
  • Autor

No ja mam za daleko ze śląska,   dałem te 200zł czy 300zł na miejscu zarobić mechanikowi. 

Edytowane przez julo23

Opublikowano

@julo23 jak u Ciebie spalanie wygląda?

Opublikowano
  • Autor

Mało tym autem jeździłem. 

Ale spalanie bylo duże ok 8 - 8.5

Teraz po czyszczeniu jak widac  bylo 6.5 ale to musze wiecej pojezdzic. Poza tym wiem ze auto jeszcze nie chodzi jak powinno i cos mu jeszcze dolega. Musze szukac dalej. 

Edytowane przez julo23

Opublikowano

@julo23 duże to jest u mnie. Trasa ok 6,5-7L, mieszany 8,5-9L, tyle, że ja mam na 4 buty i ciężką nogę. :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Sprzedana.   Temat do zamknięcia. 

Opublikowano
3 godziny temu, julo23 napisał:

Sprzedana.   Temat do zamknięcia. 

Co skłoniło do sprzedaży????

Opublikowano
  • Autor

Rodzina w UK i zostaly mi do dyspozycji 3 auta. Najdrozsze sprzedalem. 

Opublikowano

Szkoda... to czym teraz śmigasz????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.