Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Po wymianie przetwornicy (poprzednia się spaliła) Xenon gaśnie po kilku min.


Norekk

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie bardzo wiem, co z tym zrobić.

Generalnie poprzedni Xenon padł kilka tygodni temu, załatwienie przetwornicy (wcześniejsza się spaliła) troszkę trwało. Dziś udało mi się założyć identyczną, wiadomo kupiłem używkę, bo nie mogłem dostać nowej, lecz została sprawdzona. Xenon świeci, ale po kilku minutach gaśnie. Jeśli światła wyłączę przyciskiem i ponownie włączę to Xenon się zapala.

http://allegro.pl/item551886114_przetwornica_valeo_min_renault_laguna_i_audi_a4.html - Tak wygląda moja przetwornica.

Prośba, jeśli ktoś się spotkał z takim problemem to proszę o info, bo szlak mnie już z tym trafia i nie wiem, co zrobić. :wallbash:

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja też miałem taki problem ze po włączeniu świateł świeciła ale po kilka sekundach gasła z tym już nic prawdopodobnie nie zrobisz ja kupiłem prawie nową .ten kolega norekk co dał ci linka to właśnie od niego kupiłem on ma nowe przetwornice i daje gwarancje a jeszcze jedno masz szczelną obudowę lampy sprawdż czy ci nie paruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego czy masz jeszcze ten problem, ale moge ci napisac co zrobilem jak tak samo nie palil mi jeden xenon w mondeo mkIII.

W fordzie chcieli wymieniac cala lampe, ale znalazlem zaklad gdzie powiedzieli mi ze to zaplonnik. Nie wiem jak zbudowany jest uklad w b6 ale warto popytac o cos takiego. Wymiana Kosztowala mnie 300 zl i problem zniknal!

Spytaj gdzies o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...