Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przy włączeniu nawiewu coś (słychać) jakgdyby się odklejało?


grzesioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Co to może być: Przy włączeniu nawiewu coś jakgdyby się odklejało? Głos dodzodzi ze strony pasażera gdzieś z dołu kokpitu po prawej stronie. Coś w stylu rozklejania taśmy klejącej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Co to może być: Przy włączeniu nawiewu coś jakgdyby się odklejało? Głos dodzodzi ze strony pasażera gdzieś z dołu kokpitu po prawej stronie. Coś w stylu rozklejania taśmy klejącej.

Pozdrawiam.

moze auto masz po dzwonie i nie pospawali go a polepili tasma?? :razz: zart.nie wiem co twojemu autku dolega :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norma, klapka od wewnętrznego obiegu cyba się otwiera, mam coś podobnego u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być.Nie martw się , wszytko jest OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ok :)

jak zdejmiesz filtr przeciwpylkowy to zobaczysz wlasnie ta klapke ktora robi taki odglos jak sie otwiera przy zapalaniu auta ona jest powleczona taka gabeczka ionasie po prostu przykleja doobudowy komory nawiewu i daje taki odglos jak sieotwiera jakby sie odklejala :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem na forum nowy. Mam pytanie może ktoś mi odpowie zanim doprowadzi mnie mój nawiew do szału. Mam b5 ahh 90 km. Jak włączam nawiew i np. zwiększę temperaturę to sama dmuchawa wchodzi na większe obroty(4-5 kresek), ja ręcznie zmniejszam np. na 1 kręskę i po chwili to samo. Pomocy, czy to tak ma być :) Po dwóch próbach zostaje jak tak jak ustawię, ale za każdym razem to jest walka z moją cierpliwością:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem na forum nowy. Mam pytanie może ktoś mi odpowie zanim doprowadzi mnie mój nawiew do szału. Mam b5 ahh 90 km. Jak włączam nawiew i np. zwiększę temperaturę to sama dmuchawa wchodzi na większe obroty(4-5 kresek), ja ręcznie zmniejszam np. na 1 kręskę i po chwili to samo. Pomocy, czy to tak ma być :) Po dwóch próbach zostaje jak tak jak ustawię, ale za każdym razem to jest walka z moją cierpliwością:)

Tak niestety jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam, pomimo ręcznej regulacji chyba klimatronik sobie sam dostosowuje do zadanej tem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...