Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek1979

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Panowie mam problem, liczę, że pomożecie. Mam głośniki JBL t 595 decade. Niestety w jednym jest wyrwana membrana, a drugi harczy. Czy ktoś sie orientuje, czy jest możliwa naprawa czegoś takiego?Jeśli tak, to czy macie jakiś sprawdzony namiar na kogoś godnego polecenia? Z góry dziękuje za pomoc.
  2. Czyli wart dopłaty 90 zł, dziękuje
  3. Witam. Szybkie pytanie jeśli mogę Lique moly 5w40 synthoil, czy vavoline synpower. Różnica w cenie ok. 90 złotych. Z góry dziękuje za odpowiedź.
  4. Ale dlaczego po zgaszeniiu i ponownym odpaleniu problem ustaje. Jakby padło turbo moim zdaniem to cały czs by nie działało. Jednak ja się nie znam:)
  5. Witam Szanownych Forumowiczów! Pozwólcie, że przedstawię swoj problem i poprosze o pomoc. W moim 90 km ahh (olej syntetyk , zero brania oleju, przebieg 240000) w ciągu tygodnia dwa razy na 4 biegu silnik jakkby stracił moc, jakby turbina nie pracowała, jednak po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu problem ustaje. Macie pojęcia co może by przyczyną???( z tego co wyczytałem to: zawór n 75, wężyki podnisienia, przepływomierz, zapieczone łopatki, gruszka itp) Myślę, że jakby były zapieczone opatki w tubinie to cały czas byoby żle, a nie po ponownym odpaleniu się ,,naprawiało'. Nie chę dawać od razu lepakowi babrać ręcę w turbo, bo auto jest w super stanie. Macie pojęcie co może być. Z góry dziękuje za odpowiedź.
  6. Panowie, czy ta Dębica Frigo 2 jest naprawdę taka zła na deszczu? Zastanawiam się, czy nie wystarczy frigo 2 zamkast nikiana wrd 3. Czy te lepsze opony to tylko większa kasa za markę, a technologia taka sama. Dzięki za odpowiedzi użytkowników jednych opon, czy drugich. Może jest ktoś, kto jeździł na Dębicy Frigo 2 i na Nokianach i ma porównanie?
  7. Czym się różnią nokian wrd 3 od a3? do b6?
  8. To co wybrać frigo 2, czy nokian wrd 3?. będę bardzo wdzięczny za opinie użytkowników, a nie , że ktoś słyszał Frigo 2 mam dostepną za cenę 155 złotych, natomiast nokian wrd 3 za 196 złotych.
  9. Podsumowując Dębica hp jest lepsza od frigo 2? Czy dębica frigo 2 jest tak tragiczna na deszcz, czy błoto pośniegowe, że nie da się jeździć? Dzięki za odpowiedź, bo juro zamawiam, tylko jakie:)
  10. Panowie krótka piłka frigo 2 czy Nokian wrd 3. do spokojnej jazdy. Nie chodzi tu o te 170 złotych różnicy na komplecie, tylko czy warto przepłacać. Z góry dzięki za odpowiedź.
  11. Co byś proponował do mojego ahh, silnik na syntetycznym amsoilu bez dolewki, bez dymienia, turbo zdrowe. Interesuje mnie z umiarem, żeby jak najmniej odczuł dwumas itp.
  12. ok ..dzięki ---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- a wtryski asf to 205? czy 216?
  13. A kto robi w Ostrowi Mazowieckiej? Potrzebuje podkrecic 90 km ahh.Do Ostrowi mam 30 km..a jak nie to kogo w Warszawie polecacie..Z góry dziękuję za odpowiedź
  14. Ok..rozumiem. Do trochę bardziej sprawnego poruszania polecacie zmienić tylko soft czy i wtryski? Wiecej nie zawracam juz glowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.