Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zielony Avant A4 b7 2.0 TDI 8V BPW / AIRRIDE / R8 / RS4 /


RysiekKSC

Rekomendowane odpowiedzi

Nakładki w zamieniku nie wchodziły nawet w grę. Przypuszczam że po sezonie wyglądały by tragicznie jeżeli by sezon przeżyły.

Następne na pewno będą stołki, bo teraz jeżdżę golfem IV z recaro w środku i jest ogromna przepaść między tymi tapczanami z audi ?

Co do gałki to już zerkne na allegro, bo kiedyś szukałem s line z B7, ale były same szroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra......Tomek ale jeśli nie byłoby DPf-a to czy ta kontrolka by się zapalała,ze trzeba go wypalić????????Miałem już 2 razy tak,ze się zapalila i postepowalem tak jak według instrukcji ........przegoniłem ją i kontrolka zgasla,i po przejechaniu ok 5 tyś znowu miałem teraz niedawno taka akcje .Przegonilem ja do Obornik i z powrotem i nie ma sladu po kontrolce........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, enek500 napisał:

No dobra......Tomek ale jeśli nie byłoby DPf-a to czy ta kontrolka by się zapalała,ze trzeba go wypalić????????Miałem już 2 razy tak,ze się zapalila i postepowalem tak jak według instrukcji ........przegoniłem ją i kontrolka zgasla,i po przejechaniu ok 5 tyś znowu miałem teraz niedawno taka akcje .Przegonilem ja do Obornik i z powrotem i nie ma sladu po kontrolce........

Auta się nie przegania jak jest zapchany DPF. Jedzie się jednostajnie nie dużą prędkością na niskim biegu żeby utrzymać obroty ok 2500tys. Nie wiem co masz w aucie, czy jest fizycznie DPF czy coś było kombinowane. Od takich problemów jest odpowiedni dział, bo robimy bałagan u Mariusza w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...