Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 tdi bke słabo jedzie, Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,problem jak w temacie.Audi 1.9 115 po programie na 140,(rok temu) W lutym zregenerowane turbo . Proszę o jakieś sugestie.Tuner twierdzi że wina turbo, a mechanik że program do poprawy... Szczelności itd sprawdzone.

Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_eI0gy.html
Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_83Jr5DM.html
Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_nIdoH.html
Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_2eR5ID.html
Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_C4bU4.html

 

Opublikowano

grupy wtrysków 013 018 023

Opublikowano

Powiem szczerze, że tragedii to nie ma. To turbo wstaje w jakieś 2s. Pojeździj trochę dynamiczniej, może lekko geometria się podcina... 

Wykres całkiem poprawny. W sumie nie wiem dlaczego masz odczucia, że słabo jedzie bo wygląda to przyzwoicie. MAF też dawki nie tnie... 

Zrób logi jeszcze 004 statyczny, i 013+018+023.

LOG-01-011-dynamiczne CSV.png

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, kamil-vag napisał:

Powiem szczerze, że tragedii to nie ma. To turbo wstaje w jakieś 2s. Pojeździj trochę dynamiczniej, może lekko geometria się podcina... 

Wykres całkiem poprawny. W sumie nie wiem dlaczego masz odczucia, że słabo jedzie bo wygląda to przyzwoicie. MAF też dawki nie tnie... 

Zrób logi jeszcze 004 statyczny, i 013+018+023.

LOG-01-011-dynamiczne CSV.png

Wrzucam kolejne logi, przed regeneracją jakoś szybciej wstawało 

Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_A3h45.html
Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_Th3n30.html
Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_1U22p.html
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_Xy8DOJ.html

Opublikowano

Kolejne logi OK. Nie miałeś czasem tak, że przed regeneracją turbo przeładowywało, stąd zostały odczucia, że lepiej ciągnął ? 

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, kamil-vag napisał:

Kolejne logi OK. Nie miałeś czasem tak, że przed regeneracją turbo przeładowywało, stąd zostały odczucia, że lepiej ciągnął ? 

Być może,  ale sporo osób mi mówi że jak na tę moc to słabo to jeździ. Jeździłem kolegi touranem 105km  i powiem że lepiej się zbiera na niskich biegach

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Czy udało się rozwiązać problem? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.