Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowa inwestycja 1,9TDI 110KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

silnik:1,9TDI 110KM :ON:

nadwozie:sedan

skrzynia:automatyczna

rok.1999

>>>Wyp:<<<

-4xAir Bag

-2x ele.szyby

-elektryczne lusterka

-ABS

-ESP

-zmieniarka CD

-klimatonik

>>>Modyfikacje:<<<

-Xenon HID 5000K

-w planach alufelgi+zawieszenie 1BE

Oto kilka fotek:

7ce255537236231em.jpg

1050ab4f48845ef5m.jpg

cdd03d717ec0f5ccm.jpg

cb321f19b8e37210m.jpg

7aeb4d7c38d9eb77m.jpg

6c8c529e8c8b8865m.jpg

Opublikowano

W obniżenie zawiasu faktycznie zainwestuj bo wysoko stoi :)

Opublikowano

Felgi i zawias i bedzie :thumbup:

Opublikowano

Ładny samochodzik widać że dobrze utrzymany i bardzo dobra inwestycja :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Postaram się jak najszybciej wrzucić jakieś foto wnętrza>

Opublikowano

Nie sugeruj sie opinami ludzi ktorzy radza bys zmienił zawias..nie zmieniaj, pokochasz ten komfort jazdy,

kiedys tez sie posłucham ludzi ktorzy twierdzili zawias i duza(dla mnei 17 już nią jest) felga bedzie pięknie a tu co?! moze jak stał

to auto pieknie sie prezentowalo ale jak wiemy auto słuzy do jazdy a nie do stania, druga sparwa momentalnie jak wymieniłem na

twradszy zawias siadły mi wahacze nastepnie przekładnia..i tu nie chodzi od stylu jazdy bo naprawde przejzdzajac przez prog

normalnie stawalem i powlotku przetaczałem auto i staralem sie omojac dziury(co na polskich drogach jest trudne)

szczegolnie kiedy nie znasz trasy..To moja rada!

a przede wszytkiem piękna A4, powodzenia w użytkowniu.

Opublikowano

bla bla bla.. obnizaj -20 lub -30mm bo A4 na 17" z ori zawiasem poprostu nie wyglada! 1BE to bardzo dobry wybor[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 12:58_________________________________________________a poza tym to autko cud miod malina

Opublikowano

po pewnym czasie na 1be wysoko sie robi... -30, -35 jest idealne;)

Opublikowano

Elegancka furka :good::naughty: tylko szkodza, że automat :confused4:. Srebrne Audi jakoś mi nie pasują :no:. Lepiej wyglądają jak mają ciemne lakiery nadowozia. W Polsce były dziury na drogach, są i będą, a to co robią z autostradami czy z ceną benzyny to :shocked::wallbash::no::rolleyes:.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

auto nie jest inwestycja.... :gwizdanie: szkoda ze w automacie. Srednio z tym to jezdzi.

Opublikowano

O taka bym kpił jak macie jakie namiara na coś podobnego moze byc benz też kupie :) gg 2395610

Opublikowano

Nie sugeruj sie opinami ludzi ktorzy radza bys zmienił zawias..nie zmieniaj, pokochasz ten komfort jazdy,

kiedys tez sie posłucham ludzi ktorzy twierdzili zawias i duza(dla mnei 17 już nią jest) felga bedzie pięknie a tu co?! moze jak stał

to auto pieknie sie prezentowalo ale jak wiemy auto słuzy do jazdy a nie do stania, druga sparwa momentalnie jak wymieniłem na

twradszy zawias siadły mi wahacze nastepnie przekładnia..i tu nie chodzi od stylu jazdy bo naprawde przejzdzajac przez prog

normalnie stawalem i powlotku przetaczałem auto i staralem sie omojac dziury(co na polskich drogach jest trudne)

szczegolnie kiedy nie znasz trasy..To moja rada!

a przede wszytkiem piękna A4, powodzenia w użytkowniu.

Ja się zgadzam, zresztą po to audi kupiłem. Mój Passat ma szywne zawieszenie, jest fajne do szybkiej i zwrotnej jazdy, jak taką lubisz to obniżaj (albo kup passata), ja nie bardzo, bo czuje się jak w yaris czy seicento. Każdy dołek czuć zamiast płynnej amortyzacji. Ale musze powiedzieć, że audi 100 lepiej mi się jeździło niż A4, dla tamtego auta nie było znaczenia jak był duży dół. Zanim buda zdążyła zareagować to koło już minęło dziurę. Wspomnienia :mysli:

Opublikowano

Nie, to był słabiutki silniczek 2,0D napęd tylko na przód.

Opublikowano

uuu a to ciekawe...Myślalem ze mial niezależne zawieszenie z tylu... może ta 100 byla juz tak rozkolysana jak taksóweczki :D

Opublikowano

Całe zawieszenie jest zrobione, bo faktycznie była rozkołysana. Na mechanice się nie znam, ale prowadzi się pięknie. Hmy to był taki czołg duża droga hamowania, mało zwrotna i bardzo oporna na to żeby wpaść w poślizg (nie nadaje się do sportowej jazdy, ale za to komfort jazdy na bardzo wysokim poziomie). Jak zaciągałem ręczny żeby mnie obróciło to spokojnie mogłem iść na kanapkę, zanim się obróciła, zresztą zobaczcie jak ona wolno i opornie się kręci:

http://www.autokrata.pl/ogien/1226/drifting_audi_100/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.