Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Bilstein ,Monroe a może coś tańszego. jakie amorki i sprężyny do 1000zł


fryt

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy. Kręcę się już jakiś czas po forum i nie mogę znaleźć żadnej wzmianki o amortyzatorach lub o komplecie ze sprężynami poniżej 1000 zł. kochamy swoje samochody ale to nie znaczy ze każdy z nas ma płacić 2000-3000 tys za komplet amorów. auta nasze w większości nie są warte więcej niż 20000. wiem natomiast że można kupić tanie i bardzo dobre amortyzatory nie przekraczając granicy tego 1000. w moim poprzednim samochodzie wymieniłem amorki i sprężyny za około 700 zł i byłem niezmiernie zadowolony. w moim audi obecnie mam oryginały i są już nieźle zużyte. czytałem ze niektórzy maja takie objawy jak ja tylko że oni po założeniu nowych amorów nawet z górnej półki. ogólnie mam również pytanie czy da się w jakiś sposób obniżyć auta tylko minimalnie zwiększając twardość? poniżej podaje kilka linków do aukcji z tańszymi amorkami:

http://moto.allegro.pl/item556126478_amortyzatory_sportowe_audi_a4_b5_tuning_od_mts.html

http://moto.allegro.pl/item559045877_kompletne_zawieszenie_tyl_audi_a4_95_00_gh_tanio.html

http://moto.allegro.pl/item555410078_sportowe_zawieszenie_firmy_kw_audi_a4_b5.html

http://moto.allegro.pl/item556778754_sprezyny_do_audi_a4.html

co wy na to?

ja sam stanąłem przed faktem wymiany amorów i sprężyn ale nie mam zamiaru wydawać tyle kasy. kto pomoże mi znaleźć coś w tym przedziale cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli liczysz na sportowe zawieszenie do swojej audi czyli amorki + sprezyny to nie licz do kwoty 1000zł bo bedzie :sick3:

jak seria to polecam SASCH,boge,NK, w ostatecznosci KYB

jak chcesz obnizyc i utwardzic auto to najbardziej sensownym rozwiazaniem jest amorek i sprezyna do tego przystosowana

tanimi zestawami sa weiteci

blistein b6 cos około 390zł za sztuke wiec odpada

mozesz kupic twardzsza odmiane casch,

ja nie jestem zwolennikiem zwykłego amorka i krótszej sprezyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi kolego zle mnie zrozumiales. nie koniecznie chcialbym sportowe zawiasy. tak tylko przy okazji zapytalem. ogolnie to jakie w miare dobre amory zalozyc aby utrzymac komfort w aucie i mozliwie duzo poprawic wlasciwosci jezdne. wszyscy polecaja wlasnie drogie zestawy . rozumie wiec ze nie mozna obniżyc i zarazem pozostac przy tym samym komforcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samym amorem nie obniżysz zawiechy, a jak nie obniżysz środka ciężkości, to znacząco nie poprawisz prowadzenia.

Bilstein jest chyba twardszy niż np. Sachs i może coś pomoże, ale pewien nie jestem.

Ja mam u siebie dość tani zestaw: sprężyny Lowtec -35/-35 + amorki MTSa właśnie i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilstein moim zdaniem sa twardsze niz sachs czy KYB. Jesli chcesz zwiekszyc przyczepnosc, leppsze prowadzenie a zarazem wyglad to sportowy zawias najlepiej sie do tego nadaje. Ja mialem i bylem zadowolony. Sila wyzsza niestety zmusila mnie do zmiany. Jakby co mam Sportowy KW na sprzedaz. Wiecej info poslalem na prv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi powiedziec gdzie kupiles i za ile ten zestaw?

Wszystko przez allegro.

Amorki u tego gościa, co dałeś link, a sprężyny od tuning-tec (tak się chyba sklep nazywa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koledzy.dziekuje za pomoc ale okazalo sie ze ja mam seryjny sportowy zawias i mam teraz wiekszy problem bo chcialbym zostac chociarz przy tej wysokosci samochodu i zalozyc normalne amory i sprezyny. nie mam pojecia czy tak mozna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...