Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Grill s4 czy rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrym wyjściem jeszcze jest tak jak ma Dibo czyli rs4 look rieger-a ale rieger-a a nie laminat za 200zł :thumbdown: takie jest moje zdanie

Tylko że do tego zderzaka trzeba dorezać jakieś fajne kratki. Pasuje mi taki wzór od RSa tylko nigdzie nie mogę dostać.

Opublikowano
  • Autor

kratki sa na allegro do rs4 :P 300 komplet bede kupowal :)

Opublikowano

kratki sa na allegro do rs4 :P 300 komplet bede kupowal :)

ale tam masz tylko boczne, a do tego jeszcze środkowa chyba że masz? :gwizdanie:

I przerabianie oryginalnego zderzaka na RS4 to całkiem kiepski pomysł :thumbdown: albo robisz całe Rs4 czyli błotniki itp. albo zostaw oryginalny zderzak lub kup S4 i zrób na S4 grill już masz.

Andzrzeju pijesz do mnie?, ja nie chce przerabiać ori na RSa, tylko w te wąskie kratki wyciąć z kratek Rsowych kawałki i dać zamiast tych ori, tylko tyle bez cięcia zderzaka i innych takich, chce poprostu żeby zderzak jakoś pasował do grilla RS, a tak to na grillu plaster miodu, a na zderzaku poziome kratki :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

tak srodkowa mam

Opublikowano

kratki sa na allegro do rs4 :P 300 komplet bede kupowal :)

Tylko że mnie to nie urządza bo mi pasowałoby w jakimś większym arkuszu np. z uszkodzonego grilla wyciąć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

RS4 grill juz kupiony :P

Opublikowano

a co zakładacie na tył? Do zderzaka z RSa

Opublikowano
  • Autor

a co zakładacie na tył? Do zderzaka z RSa

o co chodzi bo torche Cie nie rozumie :) ...

Opublikowano

a co zakładacie na tył? Do zderzaka z RSa

o co chodzi bo torche Cie nie rozumie :) ...

Pewnie chodzi o tył samochodu jak zderzak idzie na tył :naughty: pewnie znowu jakiś spaw i cięcie i będzie RS4 :evil:

kratki sa na allegro do rs4 :P 300 komplet bede kupowal :)

ale tam masz tylko boczne, a do tego jeszcze środkowa chyba że masz? :gwizdanie:

I przerabianie oryginalnego zderzaka na RS4 to całkiem kiepski pomysł :thumbdown: albo robisz całe Rs4 czyli błotniki itp. albo zostaw oryginalny zderzak lub kup S4 i zrób na S4 grill już masz.

Andzrzeju pijesz do mnie?' date=' ja nie chce przerabiać ori na RSa, tylko w te wąskie kratki wyciąć z kratek Rsowych kawałki i dać zamiast tych ori, tylko tyle bez cięcia zderzaka i innych takich, chce poprostu żeby zderzak jakoś pasował do grilla RS, a tak to na grillu plaster miodu, a na zderzaku poziome kratki :wallbash:

[/quote']

Tak do Ciebie ciekaw byłem jak to chcesz zrobić . Daj fotki jak będzie gotowe :hi:

Opublikowano

ok spoko jutro zamawiam kratki, jak tylko dojdą biorę się za rezanie, efekty napewno wkleje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie chodzi o tył samochodu jak zderzak idzie na tył :naughty: pewnie znowu jakiś spaw i cięcie i będzie RS4 :evil:

Spawow napewno nie bedzei bo zderzaki z rs4 sa nie spawalne :P...

Opublikowano

a co zakładacie na tył? Do zderzaka z RSa

o co chodzi bo torche Cie nie rozumie :) ...

Chodzi o resztę bodykitu do tego zderzaka. Sam mam dylemat co dobrać na tył :confused4:

Opublikowano

zderzak od S4 z tym wystającym dyfuzorem, jest normalnie kozak :kox:

Opublikowano
  • Autor

z wystajacym dyfuzorem ?? ale jak to tak mieszac rs4 i s4 :P:no:

Opublikowano

na przykład tak

http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?t=58941

znajdz tą niebieska przód RS4 tył ten od S4 no i bajka jak dla mnie :kox:

na przykład tak

http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?t=58941

znajdz tą niebieska przód RS4 tył ten od S4 no i bajka jak dla mnie :kox:

Też się nad tym zastanawiam. A progi od eSy :mysli:

Opublikowano
:evil: oczywiście :kox:
Opublikowano

Coraz bardziej się na to nakręcam. Szykuje się grube rezanie :kox: Do tego grill RS4 :wink4: Ale to wszystko dopiero za jakiś czas.

Opublikowano

Coraz bardziej się na to nakręcam. Szykuje się grube rezanie :kox: Do tego grill RS4 :wink4: Ale to wszystko dopiero za jakiś czas.

wyrezaj najpierw to lusterko, ze zmienionym szkłem, bo nie wiem czy zostawiać na europejskim trójkącie, zcy zakładać ten angielski i szkło :evil:

Opublikowano

nie kombinuj duzo masz zderzak rs4 to grill rs4 masz zderzak s4 to grill s4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.