Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Grill s4 czy rs4


boniu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym wyjściem jeszcze jest tak jak ma Dibo czyli rs4 look rieger-a ale rieger-a a nie laminat za 200zł :thumbdown: takie jest moje zdanie

Tylko że do tego zderzaka trzeba dorezać jakieś fajne kratki. Pasuje mi taki wzór od RSa tylko nigdzie nie mogę dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratki sa na allegro do rs4 :P 300 komplet bede kupowal :)

ale tam masz tylko boczne, a do tego jeszcze środkowa chyba że masz? :gwizdanie:

I przerabianie oryginalnego zderzaka na RS4 to całkiem kiepski pomysł :thumbdown: albo robisz całe Rs4 czyli błotniki itp. albo zostaw oryginalny zderzak lub kup S4 i zrób na S4 grill już masz.

Andzrzeju pijesz do mnie?, ja nie chce przerabiać ori na RSa, tylko w te wąskie kratki wyciąć z kratek Rsowych kawałki i dać zamiast tych ori, tylko tyle bez cięcia zderzaka i innych takich, chce poprostu żeby zderzak jakoś pasował do grilla RS, a tak to na grillu plaster miodu, a na zderzaku poziome kratki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratki sa na allegro do rs4 :P 300 komplet bede kupowal :)

Tylko że mnie to nie urządza bo mi pasowałoby w jakimś większym arkuszu np. z uszkodzonego grilla wyciąć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zakładacie na tył? Do zderzaka z RSa

o co chodzi bo torche Cie nie rozumie :) ...

Pewnie chodzi o tył samochodu jak zderzak idzie na tył :naughty: pewnie znowu jakiś spaw i cięcie i będzie RS4 :evil:

kratki sa na allegro do rs4 :P 300 komplet bede kupowal :)

ale tam masz tylko boczne, a do tego jeszcze środkowa chyba że masz? :gwizdanie:

I przerabianie oryginalnego zderzaka na RS4 to całkiem kiepski pomysł :thumbdown: albo robisz całe Rs4 czyli błotniki itp. albo zostaw oryginalny zderzak lub kup S4 i zrób na S4 grill już masz.

Andzrzeju pijesz do mnie?' date=' ja nie chce przerabiać ori na RSa, tylko w te wąskie kratki wyciąć z kratek Rsowych kawałki i dać zamiast tych ori, tylko tyle bez cięcia zderzaka i innych takich, chce poprostu żeby zderzak jakoś pasował do grilla RS, a tak to na grillu plaster miodu, a na zderzaku poziome kratki :wallbash:

[/quote']

Tak do Ciebie ciekaw byłem jak to chcesz zrobić . Daj fotki jak będzie gotowe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko jutro zamawiam kratki, jak tylko dojdą biorę się za rezanie, efekty napewno wkleje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zakładacie na tył? Do zderzaka z RSa

o co chodzi bo torche Cie nie rozumie :) ...

Chodzi o resztę bodykitu do tego zderzaka. Sam mam dylemat co dobrać na tył :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak od S4 z tym wystającym dyfuzorem, jest normalnie kozak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykład tak

http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?t=58941

znajdz tą niebieska przód RS4 tył ten od S4 no i bajka jak dla mnie :kox:

na przykład tak

http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?t=58941

znajdz tą niebieska przód RS4 tył ten od S4 no i bajka jak dla mnie :kox:

Też się nad tym zastanawiam. A progi od eSy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się na to nakręcam. Szykuje się grube rezanie :kox: Do tego grill RS4 :wink4: Ale to wszystko dopiero za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się na to nakręcam. Szykuje się grube rezanie :kox: Do tego grill RS4 :wink4: Ale to wszystko dopiero za jakiś czas.

wyrezaj najpierw to lusterko, ze zmienionym szkłem, bo nie wiem czy zostawiać na europejskim trójkącie, zcy zakładać ten angielski i szkło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kombinuj duzo masz zderzak rs4 to grill rs4 masz zderzak s4 to grill s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...