Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Grill s4 czy rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie kombinuj duzo masz zderzak rs4 to grill rs4 masz zderzak s4 to grill s4

Nowak ma zderzak od S4, a z grillem RS4 się :kox: prezentuje :przebiegly:

Opublikowano

Coraz bardziej się na to nakręcam. Szykuje się grube rezanie :kox: Do tego grill RS4 :wink4: Ale to wszystko dopiero za jakiś czas.

wyrezaj najpierw to lusterko, ze zmienionym szkłem, bo nie wiem czy zostawiać na europejskim trójkącie, zcy zakładać ten angielski i szkło :evil:

To pierwsze co zrobię także napewno Ci dam znać. Jakbyś trafił na grill od RSa w dobrej cenie albo kratki to daj mi cynk na priv :wink4:

Opublikowano

Coraz bardziej się na to nakręcam. Szykuje się grube rezanie :kox: Do tego grill RS4 :wink4: Ale to wszystko dopiero za jakiś czas.

wyrezaj najpierw to lusterko, ze zmienionym szkłem, bo nie wiem czy zostawiać na europejskim trójkącie, zcy zakładać ten angielski i szkło :evil:

To pierwsze co zrobię także napewno Ci dam znać. Jakbyś trafił na grill od RSa w dobrej cenie albo kratki to daj mi cynk na priv :wink4:

ok nie ma problemu :wink4:, chyba że wyrezasz bez znaczka, jak w projekcie NOSBA :evil:

Opublikowano

temat sie toczy a odpowiedzi nie ma... ktory grill ladniejszy S czy RS bo mam teraz 2 i nie wiem ktory sprzedac... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a jaki zderzak ??? mi sie rs4 podoba!!

Opublikowano

zderzak s4

Opublikowano
  • Autor

no to grill s4

Opublikowano

w sedanie grill rs4 mi się nie podoba , s4 tak :good:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Ale jak to ? oryginalny zderzak z rs4 ,bez boczków i nadkol ? Ciekaw jestem jak to bedzie wygladac :)

Opublikowano

??

Opublikowano

A co jest możliwość bezpośredniego zamontowania sobie zderzaka z rs4 bez błotników ??

Opublikowano
  • Autor

tak jest taka mozliwosc :P:) troche zabawy

:D

Opublikowano

A co jest możliwość bezpośredniego zamontowania sobie zderzaka z rs4 bez błotników ??

błotniki z rs4 są szersze wiec nie da się zamontować samego zderzaka :wink4:
Opublikowano

temat sie toczy a odpowiedzi nie ma... ktory grill ladniejszy S czy RS bo mam teraz 2 i nie wiem ktory sprzedac... :mysli:

RS4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przeciez napisalem ze jest z tym troche zabawy. ale sie DA!!!blotnikow nawet nie tykalem!!!!

Opublikowano

kolego zalozymy sie o twoja :audi: ze sie da ?? :P:D zapytaj kolege nosb :D sam juz zamontowal moj juz jest na samochodzie ...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3f53a0c3dd85806.html

a boków nie rezałeś ani nic nie przerabiałeś go?

Nie ruszasz boków, przycinasz zderzak.

Opublikowano

kolego zalozymy sie o twoja :audi: ze sie da ?? :P:D zapytaj kolege nosb :D sam juz zamontowal moj juz jest na samochodzie ...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3f53a0c3dd85806.html

zrób fotke z profilu jeszcze jesli możesz :notworthy: Albo najlepiej pokaż miejsce zwężenia zawsze przyda sie żeby nie było póżniej pytań :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.