Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Grill s4 czy rs4


boniu

Rekomendowane odpowiedzi

nie kombinuj duzo masz zderzak rs4 to grill rs4 masz zderzak s4 to grill s4

Nowak ma zderzak od S4, a z grillem RS4 się :kox: prezentuje :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się na to nakręcam. Szykuje się grube rezanie :kox: Do tego grill RS4 :wink4: Ale to wszystko dopiero za jakiś czas.

wyrezaj najpierw to lusterko, ze zmienionym szkłem, bo nie wiem czy zostawiać na europejskim trójkącie, zcy zakładać ten angielski i szkło :evil:

To pierwsze co zrobię także napewno Ci dam znać. Jakbyś trafił na grill od RSa w dobrej cenie albo kratki to daj mi cynk na priv :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się na to nakręcam. Szykuje się grube rezanie :kox: Do tego grill RS4 :wink4: Ale to wszystko dopiero za jakiś czas.

wyrezaj najpierw to lusterko, ze zmienionym szkłem, bo nie wiem czy zostawiać na europejskim trójkącie, zcy zakładać ten angielski i szkło :evil:

To pierwsze co zrobię także napewno Ci dam znać. Jakbyś trafił na grill od RSa w dobrej cenie albo kratki to daj mi cynk na priv :wink4:

ok nie ma problemu :wink4:, chyba że wyrezasz bez znaczka, jak w projekcie NOSBA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat sie toczy a odpowiedzi nie ma... ktory grill ladniejszy S czy RS bo mam teraz 2 i nie wiem ktory sprzedac... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to ? oryginalny zderzak z rs4 ,bez boczków i nadkol ? Ciekaw jestem jak to bedzie wygladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest możliwość bezpośredniego zamontowania sobie zderzaka z rs4 bez błotników ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat sie toczy a odpowiedzi nie ma... ktory grill ladniejszy S czy RS bo mam teraz 2 i nie wiem ktory sprzedac... :mysli:

RS4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zalozymy sie o twoja :audi: ze sie da ?? :P:D zapytaj kolege nosb :D sam juz zamontowal moj juz jest na samochodzie ...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3f53a0c3dd85806.html

a boków nie rezałeś ani nic nie przerabiałeś go?

Nie ruszasz boków, przycinasz zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zalozymy sie o twoja :audi: ze sie da ?? :P:D zapytaj kolege nosb :D sam juz zamontowal moj juz jest na samochodzie ...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3f53a0c3dd85806.html

zrób fotke z profilu jeszcze jesli możesz :notworthy: Albo najlepiej pokaż miejsce zwężenia zawsze przyda sie żeby nie było póżniej pytań :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...