Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Grill s4 czy rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Powiem wam że średnio to wygląda :> ale to nie efekt końcowy.Ma ktoś to już zamontowane u siebie ? Wygląda to w "miare" ? :wink4:

Ogółem to ja myślałem nad przeróbką nad swoją audiolą,boczki i zderzaczek to nie problem... ale do tego dochodzi chyba jescze pas przedni i nadkola przednie ?? Czy nie są potrzebne ??

Opublikowano

Zobacz do linka wyzej co był podany zrozumiesz wszystko :good:

Opublikowano

Tak widziałem tą niebieską... i muszę wam powiedzieć że tak jakby traci ducha rs4... brak tych poszerzeń trochę mnie kłuje ... :chytry:

Opublikowano

Tak widziałem tą niebieską... i muszę wam powiedzieć że tak jakby traci ducha rs4... brak tych poszerzeń trochę mnie kłuje ... :chytry:

masz racje i ja to też tak zauważyłem ale to efekt na zdjeciu chciałbym na żywo taka przeróbke zobaczyc :kox:

Opublikowano
  • Autor

kolego jak juz kupisz blotniki to progi musisz kupic!!a jak juz progi to tylne blotniki a jak tylne blotniki o zderzak tyl...powodzenia

Opublikowano

progi i zderzak to nie problem idzie :gwizdanie: dokupić, tak jak i tylnie drzwi, ale tylne nadkola to już rzeźba i to niezła :gwizdanie:

Opublikowano

Troszkę kasy trzeba byłoby włożyć... ale według mnie to najlepszy "tuning" dla a4-> jest przeróbka na rs4 ... wszystkie te inne zderzaki czy tez kazda inna przeróbka audi a4 b5, po prostu jest :sick3:

Ale to moje odczucie... niektórym podoba się takie coś :

8.jpg&k=4291

Opublikowano
  • Autor

o feeeee..... kolego ale taka calkowita przerobka na rs4 jest nieoplacalna!!!!

Opublikowano

Troszkę kasy trzeba byłoby włożyć... ale według mnie to najlepszy "tuning" dla a4-> jest przeróbka na rs4 ... wszystkie te inne zderzaki czy tez kazda inna przeróbka audi a4 b5, po prostu jest :sick3:

Ale to moje odczucie... niektórym podoba się takie coś :

8.jpg&k=4291

Bez przesady :sick3: Taki tuning jest :thumbdown: Jeżeli chodzi o przeróbkę karoserii to body RS4 to najlepsze co może spotkać A4 :kox:

Opublikowano

OT-y lecą pany :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 00:12_________________________________________________spokojnie-żartowałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie strasz ludzi... :cool1:

Ale tak wracając do tematu , sądzę jak większość wypowiadających się , rs4 - rs4 kratka , s4 - s4 kratka :) Inaczej będzie wyglądać co najmniej dziwnie :przebiegly:

Opublikowano

Nie strasz ludzi... :cool1:

Ale tak wracając do tematu , sądzę jak większość wypowiadających się , rs4 - rs4 kratka , s4 - s4 kratka :) Inaczej będzie wyglądać co najmniej dziwnie :przebiegly:

A mi sie podoba zwykła seria A4 po lifcie :good: wystarczy ze da sie wszystko w kolor i też moze cieszyć oko :naughty:

Opublikowano

A mi sie podoba zwykła seria A4 po lifcie :good: wystarczy ze da sie wszystko w kolor i też moze cieszyć oko :naughty:

Zadbany polift jerst ładny ale RS4 ze swoją masywną sylwetką i plastrami miodu to inna liga :kox:

Opublikowano

Zostań przy RS :)

Opublikowano

Gdzie wystawiles ten grill? Moze bym go przygarnal :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.