Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi 20 cali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, planuję na lato wrzucić 20 cali 9j et29 do mojego A4. Ma może już ktoś u siebie podobna konfigurację? 

Przymierzałem już sobie na sucho 20stki kumpla z ET33, bo moje poszły do renowacji i powinno raczej bez problemu pasować. Straszna koza się zrobiła więc i pewnie zaraz obniżenie wleci.

Jeśli ma ktoś podobny setup to poprosiłbym o fotki i wskazówki.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez damekA4

Opublikowano

20171022_163523 (Kopiowanie).jpg

Opublikowano
13 minut temu, JawoR36 napisał:

20171022_163523 (Kopiowanie).jpg

Sztos! ? Ja przeczekam zimę i na lato też muszą wlecieć 20" ?

Opublikowano

Zawias 1BV, ET coś koło 40tu z tego co pamiętam, 9cali. Felga z A8

Opublikowano

20' 9j et37 z naciągiem

1217100d22a11.jpg

Opublikowano

62e4ea16b2c26.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wygląda elegancko!

 Troche się boję, że nie zmieszcze się z tym ET29, bo u Cb przy et37 wchodzi chyba na styk, ale zobaczymy. U Ciebie rozumiem, że bez dystansów?  Felunek mam z S5 więc teoretycznie powinno wejśc. 

Opony mam 265/30 ale będę zmieniał na 245.

Opublikowano

Jakie parametry opon (wysokość,szerokość) macie na 20 calach ?? 

Opublikowano
21 godzin temu, damekA4 napisał:

Wygląda elegancko!

 Troche się boję, że nie zmieszcze się z tym ET29, bo u Cb przy et37 wchodzi chyba na styk, ale zobaczymy. U Ciebie rozumiem, że bez dystansów?  Felunek mam z S5 więc teoretycznie powinno wejśc. 

Opony mam 265/30 ale będę zmieniał na 245.

mam u siebie 20x9 et26, wchodzi z dużą glebą i oponą 235/30/20. O 245 zapomnij.

Opublikowano

U mnie panowie jest dystans przód 0.5cm, a tył 1.5cm, więc trzeba brać poprawkę o te dytanse :)

Opublikowano

U mnie teraz jest 245/30, 20x9 et35 i do tego  spory naciąg na 1bv z dystansem z tyłu wszystko się miesci ale  zastanawiam sie nad wyższą opona czy by weszła

Opublikowano
19 godzin temu, adzio napisał:

U mnie teraz jest 245/30, 20x9 et35 i do tego  spory naciąg na 1bv z dystansem z tyłu wszystko się miesci ale  zastanawiam sie nad wyższą opona czy by weszła

245/30 na 9 calach masz spory naciąg? U mnie przy 235/30 na 9 calach naciąg jest delikatny ale dzięki temu, że jest można jeździć bez przycierania. Wyższa opona mocno popsuje wygląd auta.

Opublikowano
3 godziny temu, corradoowner napisał:

245/30 na 9 calach masz spory naciąg? U mnie przy 235/30 na 9 calach naciąg jest delikatny ale dzięki temu, że jest można jeździć bez przycierania. Wyższa opona mocno popsuje wygląd auta.

może trochę przesadziłem, że spory ale tak jak piszesz delikatny, cały rant felgi jest odsłonięty  i żona będzie trochę jeździć  więc myślałem nad wyższą/szerszą oponą ale dochodzi jeszcze kwestia AC, homologacji i zastanawiam się też nad zmiana na 18-19

Opublikowano

Ja mam u siebie 245/40 przy 20 calach. Felga 9. Nie wiem czy nadkole jest takie samo w sedanie/ kombi jak u mnie. Generalnie to z przodu spokojnie wejdzie 255/40, gorzej jest z tyłem, bo jak podniesiesz auto to jest mało miejsca przy tej oponie co ja mam teraz (jakiś 1 cm luzu jest, żeby założyć koło), ale jak siądzie na amorkach to miejsca sporo. Oczywiście nic nie obciera 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Robiłem przymiarkę i szczerze powiem, że może być ciężko. Tył w miare spoko, ale z przodu wystaje prawie centymetr poza obrys auta. 

Kupiłem już gwint H&R, zamontuje i zobacze czy dam rade to upchać jakoś. 

Opublikowano
2 godziny temu, damekA4 napisał:

Robiłem przymiarkę i szczerze powiem, że może być ciężko. Tył w miare spoko, ale z przodu wystaje prawie centymetr poza obrys auta. 

Kupiłem już gwint H&R, zamontuje i zobacze czy dam rade to upchać jakoś. 

Jak pójdzie na dół to się zmieszczą 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siadło dobrze, praktycznie na 0.

54C4F016-C512-4BA0-9EE2-D59805AB1969.jpeg

67F05AAF-6176-43A5-A118-26C732EAFC8D.jpeg

  • 3 lata później...
Opublikowano

damekA4 jakie masz parametry felg?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.